MECZ
12.10.22 | 1. runda | Rebecca Sramkova | Aneta Laboutkova | 6-2, 6-3 | W60 Trnava | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Rebecca Sramkova | Aneta Laboutkova | |
1. podanie % | 27/48 (56%) | 38/63 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/27 (85%) | 20/38 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/21 (52%) | 10/25 (40%) |
Zdobyte break-ball | 4/15 (27%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/63 (52%) | 14/48 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/111 (60%) | 44/111 (40%) |
Double foul | 5 | 4 |
Asy | 5 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Rebecca Sramkova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Rebecca Sramkova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Rebecca Sramkova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Rebecca Sramkova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Rebecca Sramkova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Rebecca Sramkova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Rebecca Sramkova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Rebecca Sramkova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Rebecca Sramkova vs. Aneta Laboutkova - Wzajemne mecze
12.10.22 | 1. runda | Rebecca Sramkova | Aneta Laboutkova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W60 Trnava | halowa |
Rebecca Sramkova form & Aneta Laboutkova form
Rebecca Sramkova - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
08.03.24 2. runda | vs. Beatriz Haddad Maia | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Yafan Wang | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Jessika Ponchet | 2-6, 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
25.02.24 Klasyf. | vs. Marina Melnikova | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
04.02.24 Finał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-74, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Abbagnato | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Julie Struplova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Matilde Jorge | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ferro | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Timea Babos | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Heather Watson | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 2. runda | vs. Peangtarn Plipuech | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 6-1, 2-0, Natalija Stevanovic - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jaqueline Cristian | 1-6, 0-3, - Rebecca Sramkova - krecz | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-2, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Alina Charaeva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Alevtina Ibragimova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
10.09.23 Finał | vs. Tamara Zidansek | 6-3, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Jana Fett | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Polina Kudermetova | 7-62, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Aneta Laboutkova - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 Klasyf. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 2. runda klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Koge - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | szczegóły meczu |