MECZ
14.02.23 | Klasyf. | Rebecca Munk Mortensen | Viola Turini | 6-1, 6-0 | W15 Manacor | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
13.12.05, 18 lat
13.12.05, 18 lat
Rebecca Munk Mortensen vs. Viola Turini - Wzajemne mecze
14.02.23 | Klasyf. | Rebecca Munk Mortensen | Viola Turini | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Manacor | twarda |
Rebecca Munk Mortensen form & Viola Turini form
Rebecca Munk Mortensen - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Marie Weckerle | 1-0, - Rebecca Munk Mortensen - krecz | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Anna Ulyashchenko | Anna Ulyashchenko - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Denisa Hindova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.24 Finał | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Julie Belgraver | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Lorena Solar Donoso | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Ivana Sebestova | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Mia Chudejova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.02.24 Półfinał | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 6-79 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Amelie Smejkalova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Magdalini Adaloglou | 6-0, 2-0, Magdalini Adaloglou - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Chengyiyi Yuan | 6-1, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Eva Marie Voracek | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Jiaqi Wang | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Mariia Tkacheva | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Sara Milanese | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Mariam Atia | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Briana Szabo | 6-1, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Rebeka Antal | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ioanna Kyriakidou | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Silvia Ambrosio | 6-76, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Viola Turini - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Iva Daneva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Patricija Paukstyte | 7-60, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Styliani Roussopoulou | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Biot | 7-65, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Dalessandro | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Rositsa Dencheva | 6-2, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Anne Schaefer | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Lucrezia Musetti | 2-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Diana Martynov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Emily Welker | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Jasmine Conway | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Aurora Urso | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Gala Arangio | 3-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Karola Suviste | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Ranah Akua Stoiber | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.09.23 Klasyf. | vs. Isabella Maria Serban | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Buzau - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Sarah Tatu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Maria Chirita | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Caroline Romeo | 6-73, 6-77 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Diana De Simone | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |