MECZ
30.09.22 | Ćwierćfinał | Raluca Georgiana Serban | Paula Ormaechea | 7-5, 5-7, 7-67 | W60 San | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Raluca Georgiana Serban | Paula Ormaechea | |
1. podanie % | 79/122 (65%) | 96/127 (76%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 50/79 (63%) | 55/96 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/43 (40%) | 15/31 (48%) |
Zdobyte break-ball | 6/18 (33%) | 6/16 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 57/127 (45%) | 55/122 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 124/249 (50%) | 125/249 (50%) |
Double foul | 3 | 1 |
Asy | 3 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Raluca Georgiana Serban | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Raluca Georgiana Serban | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Raluca Georgiana Serban | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-4 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Raluca Georgiana Serban | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Raluca Georgiana Serban | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Raluca Georgiana Serban | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Raluca Georgiana Serban | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Raluca Georgiana Serban | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-4 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Raluca Georgiana Serban | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-5 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Raluca Georgiana Serban | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-5 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Raluca Georgiana Serban | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Raluca Georgiana Serban | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Raluca Georgiana Serban | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Raluca Georgiana Serban | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Raluca Georgiana Serban | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Raluca Georgiana Serban | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Raluca Georgiana Serban | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Raluca Georgiana Serban | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Paula Ormaechea | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7 | ||
7-67 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Raluca Georgiana Serban vs. Paula Ormaechea - Wzajemne mecze
30.09.22 | Ćwierćfinał | Raluca Georgiana Serban | Paula Ormaechea | 7-5, 5-7, 7-67 | szczegóły meczu | W60 San | ceglana |
Raluca Georgiana Serban form & Paula Ormaechea form
Raluca Georgiana Serban - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Gabriela Ce | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Valentina Ryser | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Audrey Albie | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Margaux Rouvroy | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Alice Robbe | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Diane Parry | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Alice Tubello | 6-2, 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-74, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Dayana Yastremska | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Taylor Townsend | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Panna Udvardy | 6-76, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Hailey Baptiste | 6-75, 7-60, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Ashley Lahey | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Jana Fett | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Patricia Maria Tig | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
14.08.23 1. runda | vs. Irina Fetecau | 6-1, 4-6, 1-4, - Raluca Georgiana Serban - krecz | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
22.07.23 Półfinał | vs. Ana Bogdan | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Laura Pigossi | 7-68, 7-5 | szczegóły meczu |
Paula Ormaechea - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
03.04.23 1. runda | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.04.23 Klasyf. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
01.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
28.03.23 1. runda | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
10.03.23 Ćwierćfinał | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.03.23 2. runda | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Tucuman - ceglana | ||||
23.02.23 3. runda | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.23 2. runda | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cali - ceglana | ||||
05.02.23 Finał | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.02.23 Półfinał | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.23 Ćwierćfinał | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.02.23 2. runda | vs. Aliona Bolsova | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.01.23 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.23 1. runda klasyf. | vs. Asia Muhammad | 2-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
19.11.22 Półfinał | vs. Danka Kovinic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.11.22 Ćwierćfinał | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |