MECZ
31.05.21 | 2. runda klasyf. | Raluca Georgiana Serban | Jana Vanik | 6-0, 6-1 | W25 Otocec | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Raluca Georgiana Serban | Jana Vanik | |
1. podanie % | 22/40 (55%) | 32/46 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/22 (73%) | 10/32 (31%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/18 (56%) | 3/14 (21%) |
Zdobyte break-ball | 7/12 (58%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/46 (72%) | 14/40 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/86 (69%) | 27/86 (31%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Jana Vanik | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Raluca Georgiana Serban | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Jana Vanik | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Raluca Georgiana Serban | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Jana Vanik | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Raluca Georgiana Serban | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Jana Vanik | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Raluca Georgiana Serban | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Jana Vanik | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Raluca Georgiana Serban | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Jana Vanik | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Raluca Georgiana Serban | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Jana Vanik | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
15.02.03, 21 lat
15.02.03, 21 lat
Raluca Georgiana Serban vs. Jana Vanik - Wzajemne mecze
31.05.21 | 2. runda klasyf. | Raluca Georgiana Serban | Jana Vanik | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Otocec | ceglana |
Raluca Georgiana Serban form & Jana Vanik form
Raluca Georgiana Serban - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Gabriela Ce | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Valentina Ryser | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Audrey Albie | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Margaux Rouvroy | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Alice Robbe | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Diane Parry | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Alice Tubello | 6-2, 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-74, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Dayana Yastremska | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Taylor Townsend | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Panna Udvardy | 6-76, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Hailey Baptiste | 6-75, 7-60, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Ashley Lahey | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Jana Fett | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Patricia Maria Tig | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
14.08.23 1. runda | vs. Irina Fetecau | 6-1, 4-6, 1-4, - Raluca Georgiana Serban - krecz | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
22.07.23 Półfinał | vs. Ana Bogdan | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Laura Pigossi | 7-68, 7-5 | szczegóły meczu |
Jana Vanik - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Mara Guth | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Noka Juric | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Mateva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Alian Zack | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Julia Ronney | 4-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ida Johansson | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Adithya Karunaratne | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Summer Yardley | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Emma Mazzoni | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Margaux Komano | 4-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-72, 7-10 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Inga Strelchuk | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Xiangruyi Ji | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Sabina Dadaciu | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Suana Tucakovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Adela Polakovicova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |