MECZ
26.08.20 | 1. runda | Quirine Lemoine | Kathleen Kanev | 6-2, 6-4 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Kathleen Kanev | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Quirine Lemoine | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
1-1 | Kathleen Kanev | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Quirine Lemoine | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-1 | Kathleen Kanev | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP], A-40[BP], 40-40 | ||
Quirine Lemoine | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Kathleen Kanev | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Quirine Lemoine | 5-2 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Quirine Lemoine | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-1 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Quirine Lemoine | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-1 | Kathleen Kanev | |
0-0 | ||
Quirine Lemoine | 3-2 | |
3-3 | Kathleen Kanev | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Quirine Lemoine | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
4-4 | Kathleen Kanev | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40, 40-A, 40-40 | ||
Quirine Lemoine | 5-4 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Quirine Lemoine vs. Kathleen Kanev - Wzajemne mecze
26.08.20 | 1. runda | Quirine Lemoine | Kathleen Kanev | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Quirine Lemoine form & Kathleen Kanev form
Quirine Lemoine - ostatnie mecze
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
09.07.22 Półfinał | vs. Simona Waltert | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.07.22 Ćwierćfinał | vs. Suzan Lamens | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
07.07.22 2. runda | vs. Erica Oosterhout | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.07.22 1. runda | vs. Kurumi Nara | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Den - ceglana | ||||
28.06.22 1. runda | vs. Magali Kempen | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Croissy - halowa | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Diana Martynov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - halowa | ||||
16.02.22 1. runda | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - halowa | ||||
08.02.22 1. runda | vs. Maja Chwalinska | 0-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
28.01.22 Ćwierćfinał | vs. Ipek Oz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.01.22 2. runda | vs. Yuki Naito | 4-3, Yuki Naito - krecz | szczegóły meczu | |
26.01.22 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
21.01.22 Ćwierćfinał | vs. Nikola Bartunkova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.01.22 2. runda | vs. Marie Benoit | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.01.22 1. runda | vs. Ipek Oz | 3-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
16.11.21 1. runda | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 1-3, - Quirine Lemoine - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Haabneeme - halowa | ||||
02.11.21 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
26.10.21 1. runda | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-1, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Netanya - twarda | ||||
22.10.21 Ćwierćfinał | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
21.10.21 2. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.10.21 1. runda | vs. Mika Buchnik | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
11.07.21 Finał | vs. Yana Morderger | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.07.21 Półfinał | vs. Alexandra Cadantu | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.07.21 Ćwierćfinał | vs. Suzan Lamens | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
08.07.21 2. runda | vs. Xiyu Wang | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.07.21 1. runda | vs. Richel Hogenkamp | 5-7, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 The - ceglana | ||||
04.07.21 Finał | vs. Panna Udvardy | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.07.21 Półfinał | vs. Arianne Hartono | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.07.21 Ćwierćfinał | vs. Eva Vedder | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.07.21 1. runda | vs. Jessica Pieri | Jessica Pieri - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu |
Kathleen Kanev - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Lara Pfeifer | 1-3, - Kathleen Kanev - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Robin Anderson | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Oceane Dodin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Eleonora Alvisi | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Estelle Cascino | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Barbora Palicova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Anna Kubareva | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Madison Sieg | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Laia Petretic | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Verena Meliss | 5-7, 0-3, - Kathleen Kanev - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-3, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |