MECZ
26.03.23 | 1. runda klasyf. | Qianhui Tang | Prathyusha Rachapudi | 6-2, 3-1, - krecz | W25 Jakarta | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Qianhui Tang | Prathyusha Rachapudi | |
1. podanie % | 33/36 (92%) | 29/33 (88%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/33 (64%) | 10/29 (34%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 1/3 (33%) | 0/4 (0%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/33 (70%) | 14/36 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 45/69 (65%) | 24/69 (35%) |
Double foul | 2 | 0 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Prathyusha Rachapudi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Qianhui Tang | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Prathyusha Rachapudi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Qianhui Tang | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Prathyusha Rachapudi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Qianhui Tang | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Prathyusha Rachapudi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Qianhui Tang | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Prathyusha Rachapudi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Qianhui Tang | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Prathyusha Rachapudi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Qianhui Tang | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Prathyusha Rachapudi | |
0-0 | ||
- krecz |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Indie
17.02.01, 23 lat
17.02.01, 23 lat
Qianhui Tang vs. Prathyusha Rachapudi - Wzajemne mecze
26.03.23 | 1. runda klasyf. | Qianhui Tang | Prathyusha Rachapudi | 6-2, 3-1, Prathyusha Rachapudi - krecz | szczegóły meczu | W25 Jakarta | twarda |
Qianhui Tang form & Prathyusha Rachapudi form
Qianhui Tang - ostatnie mecze
W75 Maribor - halowa | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ena Shibahara | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 1. runda | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Fang An Lin | 3-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yuhan Wang | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Horvit | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Nanchang - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Jiayou Li | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Zijun Jiang | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Xichen Zhao | 7-5, 5-7, 0-3, - Qianhui Tang - krecz | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Wenfei Yu | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Jin Zhang | 4-6, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Xinyi Nong | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Luzhou - twarda | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Jiangxue Han | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
30.05.23 Klasyf. | vs. Xinyu Jiang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 2. runda klasyf. | vs. Eunhye Lee | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ji Eun Lee (2005) | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Rinon Okuwaki | 6-1, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-2, 3-1, Prathyusha Rachapudi - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Jakarta - twarda | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Jing-Jing Lu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.23 Klasyf. | vs. Mao Mushika | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Kristen Seabury | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Madison Bourguignon | 6-3, 6-74, 10-5 | szczegóły meczu | |
Australian Open - twarda | ||||
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Sohyun Park | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.12.19 1. runda | vs. Dabin Kim | 0-6, 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Suzhou - twarda | ||||
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 7-65, 11-9 | szczegóły meczu |
Prathyusha Rachapudi - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Laura Cilekova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Marie Weckerle | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Hanna Piatrushka | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Yui Ohwaki | 2-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Irina Balus | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Shuchi Chen | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Lilli Tagger | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yana Tsion | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
25.12.23 2. runda klasyf. | vs. Weronika Baszak | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.12.23 1. runda klasyf. | vs. Yashaswini Panwar | 6-1, 3-0, Yashaswini Panwar - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
18.12.23 Klasyf. | vs. Humera Baharmus | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Paavanii Paathak | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 5-7, 6-4, 10-12 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Elina Popescu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Kseniia Piskareva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Estella Jaeger | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Paula Cembranos | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Wei Zheng | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tianmi Mi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Aunchisa Chanta | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Yashaswini Panwar | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Wenfei Yu | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Astana - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Kira Pavlova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Anastasiya Krymkova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 6-3, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu |