MECZ
16.11.19 | 1. runda klasyf. | Punnin Kovapitukted | Sarah Pang | 6-2, 6-1 | W25 Bhopal | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Singapur
06.03.85, 39 lat
06.03.85, 39 lat
Punnin Kovapitukted vs. Sarah Pang - Wzajemne mecze
16.11.19 | 1. runda klasyf. | Punnin Kovapitukted | Sarah Pang | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Bhopal | twarda |
Punnin Kovapitukted form & Sarah Pang form
Punnin Kovapitukted - ostatnie mecze
W35 Swan - trawiasta | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Alana Subasic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Mildura - trawiasta | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Yuki Naito | 3-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Olivia Quigley | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Miho Kuramochi | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Nanari Katsumi | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Isabella Cetinay | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Belle Thompson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sienna Leeson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Jessie Aney | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sonal Patil | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Naho Sato | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Haruka Kaji | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Papamoa - twarda | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Hikaru Sato | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Isabel Pascual Montalvo | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Vaishnavi Adkar | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Qian - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Yidi Yang | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Shuoran Wang | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Aunchisa Chanta | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Yifan Sun | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Laura Cilekova | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu |
Sarah Pang - ostatnie mecze
W15 Kuala - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Karma Yacavino | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Wei Zheng | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Thaniya Sarai Gogulamanda | 6-2, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tsz Lam Yeung | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tainan - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Marie Mettraux | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.06.23 Klasyf. | vs. Ju-Yun Jeng | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tainan - ceglana | ||||
12.06.23 Klasyf. | vs. Shefali Arora | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bujumbura - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Samantha Imbo Nloga | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bujumbura - ceglana | ||||
03.04.23 Klasyf. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ananya Yadav | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Jakarta - twarda | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Laquisa Khan | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Himadri Kashyap | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kuching - twarda | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Fitriana Sabrina | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Aishi Das | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Andraina Mitia Voavy | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Florianopolis - twarda | ||||
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Price | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Blumenau - ceglana | ||||
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Yasmin Bohnenberger De Aguirres | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Navi - twarda | ||||
26.12.21 1. runda klasyf. | vs. Smriti Bhasin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Pune - twarda | ||||
19.12.21 1. runda klasyf. | vs. Nidhi Chilumula | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Solapur - twarda | ||||
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Paavanii Paathak | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Guatemala - twarda | ||||
24.11.21 1. runda | vs. Fernanda Brito | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Verginie Tchakarova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
05.10.21 1. runda klasyf. | vs. Eleonore Tchakarova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Caroline Lampl | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
21.09.21 Klasyf. | vs. Maria Yapur Lopez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Melissa Holmberg | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Maya Pitts | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Hanna Piatrushka | 6-4, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.08.21 1. runda klasyf. | vs. Nerea Errasti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.08.21 2. runda klasyf. | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |