Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Uzbekistan
13.08.01, 22 lat
10206 $
13.08.01, 22 lat
10206 $
Prerna Bhambri vs. Milana Maslenkova - Wzajemne mecze
19.06.17 | Klasyf. | Prerna Bhambri | Milana Maslenkova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Fergana | twarda |
Prerna Bhambri form & Milana Maslenkova form
Prerna Bhambri - ostatnie mecze
W25 Dubai - twarda | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ji-Hee Choi | 6-2, 0-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 New - twarda | ||||
04.03.21 2. runda | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.03.21 1. runda | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Jodhpur - twarda | ||||
17.02.20 Klasyf. | vs. Sri Peddi Reddy | 4-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Prathiba Narayan Prasad | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Gwalior - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Muzaffarnagar - trawiasta | ||||
14.11.18 2. runda | vs. Nastja Kolar | 6-4, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.11.18 1. runda | vs. Alexandra Riley | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
07.09.18 Półfinał | vs. Hua-Chen Lee | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.18 Ćwierćfinał | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.18 2. runda | vs. Riya Bhatia | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.09.18 1. runda | vs. Nudnida Luangnam | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
27.08.18 1. runda | vs. Watsachol Sawatdee | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
11.07.18 2. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.07.18 1. runda | vs. Venia Yeung | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Gwalior - twarda | ||||
11.03.18 Klasyf. | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Moulika Ram | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bhopal - twarda | ||||
08.03.18 Ćwierćfinał | vs. Tereza Mihalikova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.03.18 2. runda | vs. Nudnida Luangnam | 5-7, 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.18 1. runda | vs. Shweta Rana | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Indore - twarda | ||||
27.11.17 1. runda | vs. Bhuvana Kalva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
07.11.17 1. runda | vs. Tereza Mihalikova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.17 Klasyf. | vs. Sara Yadav | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Shreya Tatavarthy | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Colombo - ceglana | ||||
17.10.17 1. runda | vs. Josephine Boualem | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Colombo - ceglana | ||||
16.10.17 Finał | vs. Yexin Ma | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.17 Półfinał | vs. Rishika Sunkara | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.17 Ćwierćfinał | vs. Tamara Curovic | 2-6, 6-3, 12-10 | szczegóły meczu | |
15.10.17 2. runda | vs. Zeel Desai | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.10.17 1. runda | vs. Josephine Boualem | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Milana Maslenkova - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Maelle Leclercq | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Haina Franco | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 0-2, - Milana Maslenkova - krecz | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sofya Gapankova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Anastasiya Krymkova | 6-0, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Aisulu Zholbolat | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Olga Golas | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Salma Ewing | 2-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Noemie Dadoun | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sandra Samir | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Laura Cilekova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 4-6, 6-1, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Danielle Daley | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Arina Solomatina | 6-3, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Alina Khvatova | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
17.08.23 1. runda | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Defne Cirpanli | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Arina Arifullina | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Saumya Vig | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 Klasyf. | vs. Leticia Matuszewski | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Schubries | 1-6, 6-0, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Yuki Naito | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
26.06.23 Klasyf. | vs. Britt Du Pree | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Mujan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Vierumaki - twarda | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Natalia Orlova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |