MECZ
10.12.20 | 2. runda | Polina Kudermetova | Viktoriia Dema | 6-3, 6-2 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Polina Kudermetova | Viktoriia Dema | |
1. podanie % | 26/44 (59%) | 32/57 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/26 (85%) | 19/32 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/18 (50%) | 7/25 (28%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/57 (54%) | 13/44 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/101 (61%) | 39/101 (39%) |
Double foul | 3 | 10 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Polina Kudermetova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Viktoriia Dema | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Polina Kudermetova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Viktoriia Dema | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Polina Kudermetova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Viktoriia Dema | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Polina Kudermetova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Viktoriia Dema | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Polina Kudermetova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Viktoriia Dema | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Polina Kudermetova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Viktoriia Dema | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Polina Kudermetova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Viktoriia Dema | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Polina Kudermetova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Viktoriia Dema | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Polina Kudermetova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Polina Kudermetova vs. Viktoriia Dema - Wzajemne mecze
10.12.20 | 2. runda | Polina Kudermetova | Viktoriia Dema | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Polina Kudermetova form & Viktoriia Dema form
Polina Kudermetova - ostatnie mecze
Rouen - ceglana | ||||
15.04.24 1. runda | vs. Karolina Pliskova | 5-7, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.04.24 Klasyf. | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.04.24 1. runda klasyf. | vs. Dalila Jakupovic | 7-63, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Noma Akugue Noha | 6-3, 3-0, Noma Akugue Noha - krecz | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Daria Snigur | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Fiona Ferro | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 7-68, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
04.02.24 Finał | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Eri Shimizu | 7-62, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Michika Ozeki | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Jessie Aney | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Fiona Ferro | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Erika Andreeva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Darja Semenistaja | 3-6, 7-65, 1-5, - Polina Kudermetova - krecz | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Gergana Topalova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |
Viktoriia Dema - ostatnie mecze
W25 Slobozia - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Chelsea Vanhoutte | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Cristiana Nicoleta Todoni | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 Klasyf. | vs. Karolina Mrazikova | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Zuzanna Pawlikowska | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
12.06.23 Klasyf. | vs. Julie Belgraver | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alana Smith | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
09.06.23 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 1-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Alice Ferlito | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Vasanti Shinde | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Moreno Hurtado | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Yecla - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 Klasyf. | vs. Laia Petretic | 4-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
28.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.23 Klasyf. | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Nino Natsvlishvili | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Andrea Obradovic | 6-1, 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.23 Klasyf. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Ada Piestrzynska | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Xenia Bandurowska | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Koharu Niimi | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Arina Arifullina | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.23 Klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 7-63, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Darya Lebesheva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Haabneeme - halowa | ||||
31.10.22 1. runda klasyf. | vs. Valerija Maija Kargina | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |