MECZ
01.11.20 | 1. runda klasyf. | Polina Gubina | Laure Line Glaude | 6-1, 6-3 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ukraina
16.07.02, 21 lat
16.07.02, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Belgia
26.08.01, 22 lat
26.08.01, 22 lat
Polina Gubina vs. Laure Line Glaude - Wzajemne mecze
01.11.20 | 1. runda klasyf. | Polina Gubina | Laure Line Glaude | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Polina Gubina form & Laure Line Glaude form
Polina Gubina - ostatnie mecze
W15 Vejle - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Cecilie Wiche | 6-3, 0-5, - Polina Gubina - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
12.07.22 Klasyf. | vs. Elena Giovanna Giessler | - | szczegóły meczu | |
11.07.22 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Maria Vancea | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Nicoleta Dascalu | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.12.21 2. runda klasyf. | vs. Eleanor Baglow | 3-3, - Polina Gubina - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.12.21 Klasyf. | vs. Stefana Lazar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.12.21 2. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.12.21 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Carla Nokes | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Solymar Colling | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Solymar Colling | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Reyngold | 2-4, - Polina Gubina - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Antonia Schmidt | 6-2, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.12.20 Klasyf. | vs. Julia Kimmelmann | 2-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
21.12.20 2. runda klasyf. | vs. Eda Arli | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.12.20 2. runda klasyf. | vs. Diana Demidova | 3-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
15.12.20 1. runda klasyf. | vs. Arina Solomatina | 3-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
09.12.20 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Apalikhina | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Anna Brogan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.11.20 2. runda klasyf. | vs. Louise Kwong | 6-3, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Laure Line Glaude | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.10.20 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
26.10.20 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.09.20 1. runda | vs. Caroline Vernet | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.20 Klasyf. | vs. Sophia Intert | 2-1, Sophia Intert - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.09.20 2. runda | vs. Lulu Sun | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.09.20 1. runda | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Sabrina Rittberger | 6-4, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu |
Laure Line Glaude - ostatnie mecze
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Erwitte - ceglana | ||||
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Helene Pellicano | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Chiara Tomasetti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Min Chae Kim | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Amarante - twarda | ||||
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Lisa Zaar | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Almada - twarda | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Leonor Oliveira | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.07.21 Klasyf. | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Demi Tran | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Haine Ogata | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 7-5, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.21 1. runda klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.01.21 1. runda klasyf. | vs. Anja Wildgruber | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Tania Munteanu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.12.20 Klasyf. | vs. Stefana Lazar | 6-3, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
21.12.20 2. runda klasyf. | vs. Eva Marie Echeverri Erk | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.20 1. runda klasyf. | vs. Beatris Spasova | 6-2, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.20 2. runda klasyf. | vs. Diana Demidova | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Navarro Oliva | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.11.20 Klasyf. | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
09.11.20 2. runda klasyf. | vs. Aya El Sayed | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Polina Gubina | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.10.20 1. runda klasyf. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.20 1. runda klasyf. | vs. Lian Tran | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |