MECZ
12.08.19 | 1. runda klasyf. | Polina Bakhmutkina | Nasty Surkova | 6-4, 6-1 | W15 Moscow | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
04.10.00, 23 lat
04.10.00, 23 lat
Polina Bakhmutkina vs. Nasty Surkova - Wzajemne mecze
12.08.19 | 1. runda klasyf. | Polina Bakhmutkina | Nasty Surkova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Moscow | ceglana |
Polina Bakhmutkina form & Nasty Surkova form
Polina Bakhmutkina - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Aruzhan Sagandikova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nina Vargova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Chiara Girelli | 7-62, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lourdes Gonzalez Garcia | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Johanna Silva | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 Klasyf. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Viktoria Lackova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Otzipka | 3-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Yasmine Kabbaj | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Dilara Okur | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sandy Marti | 6-2, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Martyna Kubka | 6-72, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Troisdorf - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Rumpf | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
17.05.23 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 1. runda | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 7-5, 7-614 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.05.23 Klasyf. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Stacey Fung | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 Klasyf. | vs. Polina Pavlova | 6-75, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sude Ince | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Rachele Elisa Zingale | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-3, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.23 Klasyf. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Nasty Surkova - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Marie Mettraux | 2-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 Klasyf. | vs. Warona Mdlulwa | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Taylor Cataldi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Kseniya Yersh | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Milana Maslenkova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.09.19 Klasyf. | vs. Arina Petrova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
09.09.19 Klasyf. | vs. Vladislava Petrovskaia | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Batumi - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Polina Bakhmutkina | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Teona Urushadze | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Hanna Sokal | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Elina Nepliy | 6-3, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Dana Shakirova | 3-6, 3-4, - Nasty Surkova - krecz | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
28.07.18 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Bursa | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
24.02.18 2. runda klasyf. | vs. Julie Ball | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.02.18 2. runda klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Alisa Grachova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
11.02.18 2. runda klasyf. | vs. Youmi Zhuoma | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.02.18 1. runda klasyf. | vs. Shoval Fanani | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
15.11.17 1. runda | vs. Suzan Lamens | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Taro Keens | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.11.17 Klasyf. | vs. Sophie Muntean | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Yu Shan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
25.09.17 Klasyf. | vs. Polina Avdzhiyan | 2-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Paula Prehn | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
19.09.17 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
06.06.17 1. runda | vs. Katyarina Paulenka | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Polina Khotko | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu |