MECZ
07.08.22 | 1. runda klasyf. | Polina Bakhmutkina | Klara Veldman | 6-4, 5-7, 10-4 | W25 Koksijde | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Polina Bakhmutkina | Klara Veldman | |
1. podanie % | 61/82 (74%) | 57/93 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/61 (56%) | 33/57 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/21 (38%) | 11/36 (31%) |
Zdobyte break-ball | 6/14 (43%) | 6/9 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 49/93 (53%) | 40/82 (49%) |
Zdobyte punkty – razem | 91/175 (52%) | 84/175 (48%) |
Double foul | 4 | 9 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Klara Veldman | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Polina Bakhmutkina | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Klara Veldman | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Polina Bakhmutkina | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Klara Veldman | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Polina Bakhmutkina | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Klara Veldman | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Polina Bakhmutkina | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Klara Veldman | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Polina Bakhmutkina | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Klara Veldman | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Polina Bakhmutkina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Klara Veldman | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Polina Bakhmutkina | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Klara Veldman | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Polina Bakhmutkina | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Klara Veldman | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Polina Bakhmutkina | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Klara Veldman | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Polina Bakhmutkina | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Klara Veldman | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Polina Bakhmutkina | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-A[BP] | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Klara Veldman | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1, 7-2, 8-2, 8-3, 9-3, 9-4 | ||
10-4 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Holandia
15.12.03, 20 lat
15.12.03, 20 lat
Polina Bakhmutkina vs. Klara Veldman - Wzajemne mecze
07.08.22 | 1. runda klasyf. | Polina Bakhmutkina | Klara Veldman | 6-4, 5-7, 10-4 | szczegóły meczu | W25 Koksijde | ceglana |
Polina Bakhmutkina form & Klara Veldman form
Polina Bakhmutkina - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Aruzhan Sagandikova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nina Vargova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Chiara Girelli | 7-62, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lourdes Gonzalez Garcia | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Johanna Silva | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 Klasyf. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Viktoria Lackova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Otzipka | 3-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Yasmine Kabbaj | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Dilara Okur | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
26.06.23 Klasyf. | vs. Martyna Kubka | 6-72, 6-74 | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sandy Marti | 6-2, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Troisdorf - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Rumpf | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
17.05.23 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 1. runda | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 7-5, 7-614 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.05.23 Klasyf. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Stacey Fung | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 Klasyf. | vs. Polina Pavlova | 6-75, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sude Ince | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Rachele Elisa Zingale | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-3, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.23 Klasyf. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Klara Veldman - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Gina Feistel | 6-0, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Maria Martinez Vaquero | 7-5, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Sonia Cassani | 4-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Alice Soulie | 4-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Elina Popescu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Lauryn Jacobs | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Johanna Silva | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Brandy Walker | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yu Shan | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.01.24 Klasyf. | vs. Chahd Tourkhani | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
01.01.24 2. runda klasyf. | vs. Cheyenne Joyce Borg | 6-1, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Ana Candiotto | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Amelia Waligora | 7-68, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Louane Lutringer | 6-2, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Julia Adams | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Alicja Formella | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Kate Zueva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Aleksandra Pospelova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Anouck Vrancken Peeters | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Oceanne Lopez | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Reza Timmerman | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 Klasyf. | vs. Nicole Gadient | 6-76, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Ornella De Fazio | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Avataneo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
25.07.23 Klasyf. | vs. Greta Greco Lucchina | 3-6, 0-1, - Klara Veldman - krecz | szczegóły meczu |