MECZ
24.06.22 | Ćwierćfinał | Petra Marcinko | Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-2, 7-65 | W25 Prokuplje | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Petra Marcinko | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
1. podanie % | 37/64 (58%) | 49/81 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/37 (70%) | 34/49 (69%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/27 (56%) | 10/32 (31%) |
Zdobyte break-ball | 4/14 (29%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/81 (46%) | 23/64 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 78/145 (54%) | 67/145 (46%) |
Double foul | 4 | 7 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Petra Marcinko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Petra Marcinko | 2-0 | |
0-0, 0-15, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Petra Marcinko | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Petra Marcinko | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Petra Marcinko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Petra Marcinko | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Petra Marcinko | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Petra Marcinko | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Petra Marcinko | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Petra Marcinko | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-30, 40-30 | ||
6-5 | Ylona-Georgiana Ghioroaie | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Petra Marcinko | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Petra Marcinko vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie - Wzajemne mecze
29.06.22 | 1. runda | Petra Marcinko | Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | W25 Tarvisio | ceglana |
24.06.22 | Ćwierćfinał | Petra Marcinko | Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | W25 Prokuplje | ceglana |
Petra Marcinko form & Ylona-Georgiana Ghioroaie form
Petra Marcinko - ostatnie mecze
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-75, 6-76 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Leolia Jeanjean | 2-0, - Petra Marcinko - krecz | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
24.09.23 Finał | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.09.23 Półfinał | vs. Alina Korneeva | 7-66, 7-65 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Alice Robbe | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Maria Bondarenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Ashley Lahey | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Erika Andreeva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jil Teichmann | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
07.08.23 1. runda | vs. Greetje Minnen | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
19.07.23 2. runda | vs. Simona Waltert | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 7-64, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Jessie Aney | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 3. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.07.23 2. runda | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
01.07.23 Finał | vs. Katarzyna Kawa | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.06.23 Półfinał | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Federica Di Sarra | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.06.23 Ćwierćfinał | vs. Arianna Zucchini | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
18.06.23 Finał | vs. Georgia Pedone | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.06.23 Półfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.06.23 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Astra Sharma | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
15.06.23 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Makarska - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Diane Parry | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
24.05.23 2. runda klasyf. | vs. Clara Tauson | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Ylona-Georgiana Ghioroaie - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Despina Papamichail | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Martha Matoula | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Salma Drugdova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Harriet Dart | 6-73, 6-74 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 7-64, 6-72 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tilwith Di Girolami | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Anastasia Kulikova | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Basak Eraydin | 6-72, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Julia Terziyska | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
17.09.23 Finał | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Julie Struplova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Estela Ivanova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Polona Hercog | 6-3, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lilli Tagger | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Laura Hietaranta | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |