MECZ
09.09.20 | 1. runda | Petia Arshinkova | Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-2 | W15 Varna | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Petia Arshinkova | Ralitsa Alexandrova | |
1. podanie % | 30/48 (63%) | 33/52 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/30 (67%) | 18/33 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/18 (61%) | 4/19 (21%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/52 (58%) | 17/48 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/100 (61%) | 39/100 (39%) |
Double foul | 2 | 7 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Petia Arshinkova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Ralitsa Alexandrova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Petia Arshinkova | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Ralitsa Alexandrova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Petia Arshinkova | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Ralitsa Alexandrova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Petia Arshinkova | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Ralitsa Alexandrova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Petia Arshinkova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ralitsa Alexandrova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Petia Arshinkova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Ralitsa Alexandrova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Petia Arshinkova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Ralitsa Alexandrova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Petia Arshinkova | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Ralitsa Alexandrova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Petia Arshinkova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bułgaria
17.11.02, 21 lat
17.11.02, 21 lat
Petia Arshinkova vs. Ralitsa Alexandrova - Wzajemne mecze
09.09.20 | 1. runda | Petia Arshinkova | Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Varna | ceglana |
Petia Arshinkova form & Ralitsa Alexandrova form
Petia Arshinkova - ostatnie mecze
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
07.07.21 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
30.06.21 1. runda | vs. Mia Kupres | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
29.04.21 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.04.21 1. runda | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.04.21 1. runda | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.04.21 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.21 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.21 1. runda | vs. Cristina Dinu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.02.21 1. runda | vs. Sohyun Park | 6-4, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.01.21 1. runda | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Pazardzhik - ceglana | ||||
28.10.20 1. runda | vs. Jana Bojovic | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
24.09.20 2. runda | vs. Oceane Babel | 6-3, 6-75, 6-70 | szczegóły meczu | |
22.09.20 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
12.09.20 Półfinał | vs. Malene Helgo | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.09.20 Ćwierćfinał | vs. Ozlem Uslu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.20 2. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Hana El Deeb | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.03.20 Klasyf. | vs. Tamara Bizhukova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.02.20 1. runda | vs. Margaux Orange | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
18.12.19 1. runda | vs. Ioana Gaspar | 6-76, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
15.12.19 1. runda | vs. Ena Kajevic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bhopal - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Ralitsa Alexandrova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.21 2. runda klasyf. | vs. Aoi Ito | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.21 1. runda klasyf. | vs. Mahya Khodaverdi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.11.21 Klasyf. | vs. Mavie Osterreicher | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Fernanda Morales | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Ksenia Laskutova | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.11.21 Klasyf. | vs. Nanari Katsumi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Amelia Tarasova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Dila Beril Guclu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
14.10.21 1. runda | vs. Melis Sezer | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
11.10.21 Klasyf. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
04.10.21 2. runda klasyf. | vs. Martha Matoula | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Elif Albayrak | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Noka Juric | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Tamara Malesevic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Feyza Ebrar Aydin | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.03.21 Klasyf. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 7-5, 13-11 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.02.21 2. runda klasyf. | vs. Beatris Spasova | 4-6, 6-2, 12-14 | szczegóły meczu | |
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Angelika Shapovalova | 6-2, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.21 1. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.12.20 Klasyf. | vs. Mariia Bergen | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.12.20 2. runda klasyf. | vs. Alara Ayaz | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.12.20 1. runda klasyf. | vs. Duru Soke | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.12.20 2. runda | vs. Diane Parry | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.12.20 Klasyf. | vs. Miray Konar | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |