MECZ
11.07.18 | 1. runda | Petia Arshinkova | Barbara Kotelesova | 6-1, 6-1 | Prokuplje | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Petia Arshinkova | Barbara Kotelesova | |
1. podanie % | 23/36 (64%) | 29/50 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/23 (65%) | 11/29 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/13 (54%) | 5/21 (24%) |
Zdobyte break-ball | 7/10 (70%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/50 (68%) | 14/36 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/86 (65%) | 30/86 (35%) |
Double foul | 2 | 10 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Barbara Kotelesova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Petia Arshinkova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Barbara Kotelesova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Petia Arshinkova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Barbara Kotelesova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Petia Arshinkova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Barbara Kotelesova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Petia Arshinkova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Barbara Kotelesova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Petia Arshinkova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Barbara Kotelesova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Petia Arshinkova | 3-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
Petia Arshinkova | 4-1 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
Petia Arshinkova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Petia Arshinkova vs. Barbara Kotelesova - Wzajemne mecze
11.07.18 | 1. runda | Petia Arshinkova | Barbara Kotelesova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Prokuplje | ceglana |
Petia Arshinkova form & Barbara Kotelesova form
Petia Arshinkova - ostatnie mecze
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
07.07.21 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
30.06.21 1. runda | vs. Mia Kupres | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
29.04.21 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.04.21 1. runda | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.04.21 1. runda | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.04.21 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.21 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.21 1. runda | vs. Cristina Dinu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.02.21 1. runda | vs. Sohyun Park | 6-4, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.01.21 1. runda | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Pazardzhik - ceglana | ||||
28.10.20 1. runda | vs. Jana Bojovic | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
24.09.20 2. runda | vs. Oceane Babel | 6-3, 6-75, 6-70 | szczegóły meczu | |
22.09.20 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
12.09.20 Półfinał | vs. Malene Helgo | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.09.20 Ćwierćfinał | vs. Ozlem Uslu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.20 2. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Hana El Deeb | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.03.20 Klasyf. | vs. Tamara Bizhukova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.02.20 1. runda | vs. Margaux Orange | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
18.12.19 1. runda | vs. Ioana Gaspar | 6-76, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
15.12.19 1. runda | vs. Ena Kajevic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bhopal - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Barbara Kotelesova - ostatnie mecze
Arad - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Cristiana Miruna Tudor | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
11.07.18 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.07.18 Klasyf. | vs. Aleksandra Stosic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Alisa Grachova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Dina Dudic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
04.07.18 1. runda | vs. Gabriela Pantuckova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
28.09.17 2. runda | vs. Vendula Zovincova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.17 1. runda | vs. Katharina Hering | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
14.09.17 2. runda | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.09.17 1. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
14.06.17 1. runda | vs. Maria Patrascu | 0-6, 0-1, - Barbara Kotelesova - krecz | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
08.06.17 2. runda | vs. Anastasia Nefedova | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.06.17 1. runda | vs. Natalia Maynetto | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
30.05.17 1. runda | vs. Nathaly Kurata | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
11.04.17 1. runda | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 0-1, - Barbara Kotelesova - krecz | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
05.04.17 1. runda | vs. Laura-Ioana Paar | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
29.03.17 1. runda | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
15.11.16 1. runda | vs. Emma Lene | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
09.11.16 1. runda | vs. Rebeca Pereira | 3-6, 0-1, - Barbara Kotelesova - krecz | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
04.11.16 Ćwierćfinał | vs. Diana Enache | 6-4, 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
03.11.16 2. runda | vs. Noelia Zeballos | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.16 1. runda | vs. Milagros Montero | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
29.10.16 Półfinał | vs. Guadalupe Perez Rojas | 4-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.10.16 Ćwierćfinał | vs. Tereza Kolarova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.10.16 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
25.10.16 1. runda | vs. Mariana Correa | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
15.10.16 Półfinał | vs. Fernanda Brito | 6-2, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.10.16 Ćwierćfinał | vs. Alice Bacquie | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
13.10.16 2. runda | vs. Federica Prati | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |