MECZ
01.08.19 | 2. runda | Pemra Ozgen | Alice Tubello | 0-6, 6-1, 6-2 | W25 Woking | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Pemra Ozgen | Alice Tubello | |
1. podanie % | 51/77 (66%) | 61/74 (82%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/51 (59%) | 28/61 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/26 (38%) | 6/13 (46%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 4/9 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/74 (54%) | 37/77 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 80/151 (53%) | 71/151 (47%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Pemra Ozgen | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Alice Tubello | |
0-0 | ||
Pemra Ozgen | 0-2 | |
0-3 | Alice Tubello | |
0-0, 0-30 | ||
Pemra Ozgen | 0-4 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-5 | Alice Tubello | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
0-6 |
2 | ||
Pemra Ozgen | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Pemra Ozgen | 2-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Alice Tubello | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Pemra Ozgen | 3-1 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
4-1 | Alice Tubello | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Pemra Ozgen | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Alice Tubello | |
Pemra Ozgen | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40, A-40, 40-40 | ||
1-1 | Alice Tubello | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pemra Ozgen | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Alice Tubello | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pemra Ozgen | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Alice Tubello | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pemra Ozgen | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Pemra Ozgen vs. Alice Tubello - Wzajemne mecze
01.08.19 | 2. runda | Pemra Ozgen | Alice Tubello | 0-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Woking | twarda |
Pemra Ozgen form & Alice Tubello form
Pemra Ozgen - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Pia Petelinsek | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Magali Kempen | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Miriana Galietta | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Magali Kempen | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Sara Milanese | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Lanciaprima | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lara Salden | 3-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Dominika Salkova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Sophie Bekker | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Alissia Chiara Gleixner | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Georgia Pedone | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Lena Papadakis | 7-5, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Simona Waltert | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Hannah Klugman | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hephzibah Oluwadare | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Emmanuelle Girard | 6-2, 6-71, 9-11 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Eden Silva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Alice Tubello - ostatnie mecze
W15 Le - ceglana | ||||
24.03.24 Finał | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Enola Chiesa | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Laia Petretic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Ines Nicault | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Han Shi | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Caroline Werner | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Ćwierćfinał | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.24 2. runda | vs. Ruien Zhang | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.02.24 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Ranim Rassil | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ananya Vartak | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Francesca Jones | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Georgia Pedone | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Sada Nahimana | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 6-4, 6-710 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jessika Ponchet | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Ipek Oz | 2-6, 6-3, 3-1, Ipek Oz - krecz | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
13.05.23 Półfinał | vs. Ipek Oz | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.05.23 Ćwierćfinał | vs. Martha Matoula | 1-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.05.23 2. runda | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Klasyf. | vs. Martina Colmegna | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 5-7, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |