MECZ
18.08.21 | 1. runda | Paula Rumpf | Merel Hoedt | 2-6, 7-64, 6-3 | W15 Erwitte | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Paula Rumpf | Merel Hoedt | |
1. podanie % | 64/102 (63%) | 47/102 (46%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/64 (58%) | 26/47 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/38 (42%) | 27/55 (49%) |
Zdobyte break-ball | 7/21 (33%) | 8/13 (62%) |
Punkty zdobyte przez return | 49/102 (48%) | 49/102 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 102/204 (50%) | 102/204 (50%) |
Double foul | 11 | 16 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Paula Rumpf | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Merel Hoedt | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Paula Rumpf | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Merel Hoedt | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Paula Rumpf | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Merel Hoedt | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Paula Rumpf | 1-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-5 | Merel Hoedt | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Paula Rumpf | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Merel Hoedt | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Paula Rumpf | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Merel Hoedt | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Rumpf | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Merel Hoedt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Paula Rumpf | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Merel Hoedt | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Paula Rumpf | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Merel Hoedt | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Paula Rumpf | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Merel Hoedt | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Paula Rumpf | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
3 | ||
Paula Rumpf | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Paula Rumpf | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Merel Hoedt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Paula Rumpf | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Merel Hoedt | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Paula Rumpf | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Merel Hoedt | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Paula Rumpf | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Merel Hoedt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
Niemcy
01.12.03, 20 lat
01.12.03, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Paula Rumpf vs. Merel Hoedt - Wzajemne mecze
18.08.21 | 1. runda | Paula Rumpf | Merel Hoedt | 2-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Erwitte | ceglana |
Paula Rumpf form & Merel Hoedt form
Paula Rumpf - ostatnie mecze
W60 Hamburg - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Filippa Stieg | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Eva Marie Voracek | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Danique Havermans | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Julie Myatovic | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Troisdorf - ceglana | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Diana Martynov | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.05.23 Klasyf. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Polina Bakhmutkina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Amina Anshba | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Helena Buchwald | 7-64, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Eloise De Mooij | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Polina Iatcenko | 6-72, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.23 Klasyf. | vs. Anna Ulyashchenko | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Klara Veldman | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marina Popova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.02.23 1. runda | vs. Lavinia Tanasie | 6-4, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.02.23 Klasyf. | vs. Camilla Zanolini | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, Man Ying Maggie Ng - krecz | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
21.11.22 2. runda klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Florence Fohnen | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.11.22 Klasyf. | vs. Koharu Niimi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Andreea Pavel | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ida Axelsson | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Erwitte - ceglana | ||||
17.08.22 1. runda | vs. Anne Schaefer | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Merel Hoedt - ostatnie mecze
W15 Le - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Enola Chiesa | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Margot Phanthala | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Lulu Sun | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Yasmin Ezzat | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Sarah Van Emst | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Iulia Bucea | 6-76, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Johanne Svendsen | 6-1, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Liz Badde | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Mia Pohankova | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kate Mansfield | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lian Tran | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |