MECZ
11.04.21 | 1. runda klasyf. | Paula Ormaechea | Ines Oliveira | 6-0, 6-0 | W60 Oeiras | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Paula Ormaechea | Ines Oliveira | |
1. podanie % | 25/43 (58%) | 28/45 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/25 (80%) | 11/28 (39%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/18 (50%) | 4/17 (24%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/45 (67%) | 14/43 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/88 (67%) | 29/88 (33%) |
Double foul | 5 | 4 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Portugalia
06.06.03, 20 lat
06.06.03, 20 lat
Paula Ormaechea vs. Ines Oliveira - Wzajemne mecze
11.04.21 | 1. runda klasyf. | Paula Ormaechea | Ines Oliveira | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W60 Oeiras | ceglana |
Paula Ormaechea form & Ines Oliveira form
Paula Ormaechea - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
03.04.23 1. runda | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.04.23 Klasyf. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
01.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
28.03.23 1. runda | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
10.03.23 Ćwierćfinał | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.03.23 2. runda | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Tucuman - ceglana | ||||
23.02.23 3. runda | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.23 2. runda | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cali - ceglana | ||||
05.02.23 Finał | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.02.23 Półfinał | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.23 Ćwierćfinał | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.02.23 2. runda | vs. Aliona Bolsova | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.01.23 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.23 1. runda klasyf. | vs. Asia Muhammad | 2-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
19.11.22 Półfinał | vs. Danka Kovinic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.11.22 Ćwierćfinał | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Ines Oliveira - ostatnie mecze
W25 Corroios - twarda | ||||
07.07.22 2. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.07.22 1. runda | vs. Maria Garcia | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Almada - twarda | ||||
12.07.21 Klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Mariana Borges | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Lisbon - twarda | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Silva | 2-6, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
04.07.21 Klasyf. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Sabine Rutlauka | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Montemor - twarda | ||||
07.06.21 Klasyf. | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Beatriz Paciletti Duarte Da Costa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Paula Ormaechea | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oeiras - ceglana | ||||
17.08.20 2. runda klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.20 1. runda klasyf. | vs. Sofia Pinto | 6-72, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Sinead Lohan | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
21.10.19 Klasyf. | vs. Valentina Losciale | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Santarem - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palmela - twarda | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Ines Murta | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Amarante - twarda | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Lou Brouleau | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Montemor - twarda | ||||
30.05.19 2. runda | vs. Francisca Jorge | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. Mariana Campino | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cantanhede - dywanowa | ||||
21.05.19 1. runda | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Obidos - dywanowa | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Carson Branstine | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Obidos - dywanowa | ||||
09.04.19 Klasyf. | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.04.19 1. runda klasyf. | vs. Chiara Calicchia | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Obidos - dywanowa | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Pribylova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |