MECZ
30.06.21 | 1. runda | Paula Badosa Gibert | Aliona Bolsova | 6-2, 5-7, 6-2 | London | trawiasta |
STATYSTYKA MECZU
Paula Badosa Gibert | Aliona Bolsova | |
1. podanie % | 66/88 (75%) | 47/87 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 46/66 (70%) | 27/47 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/22 (45%) | 22/40 (55%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 2/8 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/87 (44%) | 32/88 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 94/175 (54%) | 81/175 (46%) |
Double foul | 5 | 7 |
Asy | 10 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Paula Badosa Gibert | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Aliona Bolsova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Aliona Bolsova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Aliona Bolsova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Aliona Bolsova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Paula Badosa Gibert | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Aliona Bolsova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Aliona Bolsova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Aliona Bolsova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Paula Badosa Gibert | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Aliona Bolsova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Aliona Bolsova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Aliona Bolsova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
5-7 |
3 | ||
Paula Badosa Gibert | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Aliona Bolsova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Aliona Bolsova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Aliona Bolsova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Paula Badosa Gibert | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Aliona Bolsova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Paula Badosa Gibert vs. Aliona Bolsova - Wzajemne mecze
30.06.21 | 1. runda | Paula Badosa Gibert | Aliona Bolsova | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | London | trawiasta |
30.09.18 | Finał | Paula Badosa Gibert | Aliona Bolsova | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | Valencia | ceglana |
22.05.18 | 1. runda | Paula Badosa Gibert | Aliona Bolsova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Les Franqueses | twarda |
Paula Badosa Gibert form & Aliona Bolsova form
Paula Badosa Gibert - ostatnie mecze
Madrid - ceglana | ||||
24.04.24 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
17.04.24 2. runda | vs. Aryna Sabalenka | 6-74, 6-4, 3-3, - Paula Badosa Gibert - krecz | szczegóły meczu | |
15.04.24 1. runda | vs. Diana Shnaider | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Danielle Rose Collins | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
22.03.24 2. runda | vs. Aryna Sabalenka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Simona Halep | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Lulu Sun | 4-6, - Paula Badosa Gibert - krecz | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
13.02.24 2. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-0, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Diana Shnaider | 2-6, 4-3, - Paula Badosa Gibert - krecz | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
19.01.24 3. runda | vs. Amanda Anisimova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Taylor Townsend | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Bernarda Pera | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
07.07.23 2. runda | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 0-1, - Paula Badosa Gibert - krecz | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Alison Riske | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
17.05.23 Ćwierćfinał | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 4. runda | vs. Karolina Muchova | 6-4, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.05.23 3. runda | vs. Marta Kostyuk | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.05.23 2. runda | vs. Ons Jabeur | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
01.05.23 4. runda | vs. Maria Sakkari | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.04.23 3. runda | vs. Cori Gauff | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.04.23 2. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Aryna Sabalenka | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.04.23 2. runda | vs. Cristina Bucsa | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
07.04.23 Ćwierćfinał | vs. Jessica Pegula | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
06.04.23 3. runda | vs. Diana Shnaider | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Aliona Bolsova - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ysaline Bonaventure | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Nika Radisic | 6-0, 3-0, Nika Radisic - krecz | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Lina Glushko | 6-3, 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Mai Hontama | 6-4, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Fiona Ferro | 6-76, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Ankita Raina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Magali Kempen | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
14.08.23 1. runda | vs. Fiona Ferro | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
24.07.23 1. runda | vs. Anna Bondar | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
13.07.23 Ćwierćfinał | vs. Yulia Putintseva | 6-2, 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 2. runda | vs. Polona Hercog | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 3-6, 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
06.07.23 3. runda | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 2. runda | vs. Beatrise Zeltina | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sinja Kraus | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
22.06.23 Ćwierćfinał | vs. Sonay Kartal | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Isabelle Lacy | 4-6, 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-75, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Panna Udvardy | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda | vs. Kristina Kucova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |