MECZ
10.11.21 | 1. runda | Panna Udvardy | Maria Eduarda Lages | 6-0, 6-1 | W25 Aparecida | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Panna Udvardy | Maria Eduarda Lages | |
1. podanie % | 21/42 (50%) | 17/37 (46%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/21 (90%) | 7/17 (41%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/21 (62%) | 6/20 (30%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/37 (65%) | 10/42 (24%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/79 (71%) | 23/79 (29%) |
Double foul | 5 | 4 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Panna Udvardy | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Maria Eduarda Lages | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Panna Udvardy | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Maria Eduarda Lages | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Panna Udvardy | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Maria Eduarda Lages | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Panna Udvardy | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Maria Eduarda Lages | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Panna Udvardy | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Maria Eduarda Lages | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Panna Udvardy | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Maria Eduarda Lages | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Panna Udvardy | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Brazylia
07.07.04, 19 lat
07.07.04, 19 lat
Panna Udvardy vs. Maria Eduarda Lages - Wzajemne mecze
10.11.21 | 1. runda | Panna Udvardy | Maria Eduarda Lages | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Aparecida | ceglana |
Panna Udvardy form & Maria Eduarda Lages form
Panna Udvardy - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Fiona Ferro | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Amelie Smejkalova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Elena Pridankina | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
28.01.24 Klasyf. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Arianne Hartono | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Renata Zarazua | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sara Bejlek | 6-4, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Diana Shnaider | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
12.11.23 Finał | vs. Emma Navarro | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Półfinał | vs. Renata Zarazua | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Varvara Lepchenko | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Mccartney Kessler | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Makenna Jones | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-73, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
22.10.23 Finał | vs. Taylor Townsend | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Kayla Day | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-66, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Chloe Beck | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Angella Okutoyi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Maria Eduarda Lages - ostatnie mecze
W15 Campinas - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Victoria Bosio | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Paula Pittigliani | 6-76, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Carolina Garcia | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cordoba - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Fernanda Rain Contreras | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tucuman - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Camila Rodero | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Melina Maria Maruca | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Mogi - ceglana | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Sylvie Zund | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Isidora Cereso | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cordoba - ceglana | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Maria Victoria Burstein | 6-74, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
21.11.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Juana Larreteguy | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Livia Rodrigues Daud | 5-7, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Aida Oviedo | 5-7, 6-4, 12-10 | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Serena Pereyra Giubbani | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Sofia Sfilio | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Marina Bulbarella | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Piracicaba - ceglana | ||||
19.04.22 Klasyf. | vs. Natalia Alves De Lima | 6-2, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Pietra Sanches Ferreira | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Florianopolis - twarda | ||||
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Laetitia Pulchartova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Florianopolis - twarda | ||||
19.01.22 1. runda | vs. Lena Papadakis | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Blumenau - ceglana | ||||
10.01.22 Klasyf. | vs. Paola Ueno Dalmonico | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Beatriz Dias Monma Onishi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Curitiba - ceglana | ||||
01.12.21 1. runda | vs. Olivia Carneiro | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brasilia - ceglana | ||||
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Aparecida - ceglana | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Panna Udvardy | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.21 Klasyf. | vs. Mariana Borges | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-1, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu |