MECZ
12.09.22 | 1. runda | Panna Udvardy | Cristina Dinu | 7-5, 7-5 | Bucharest | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Panna Udvardy | Cristina Dinu | |
1. podanie % | 51/78 (65%) | 46/77 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 38/51 (75%) | 32/46 (70%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/27 (44%) | 14/31 (45%) |
Zdobyte break-ball | 4/12 (33%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/77 (40%) | 28/78 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 81/155 (52%) | 74/155 (48%) |
Double foul | 6 | 6 |
Asy | 4 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Panna Udvardy vs. Cristina Dinu - Wzajemne mecze
12.09.22 | 1. runda | Panna Udvardy | Cristina Dinu | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | Bucharest | ceglana |
23.08.17 | 1. runda | Cristina Dinu | Panna Udvardy | 6-4, 6-73, 6-2 | szczegóły meczu | Hodmezovasarhely | ceglana |
Panna Udvardy form & Cristina Dinu form
Panna Udvardy - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Fiona Ferro | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Amelie Smejkalova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Elena Pridankina | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
28.01.24 Klasyf. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Arianne Hartono | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Renata Zarazua | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sara Bejlek | 6-4, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Diana Shnaider | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
12.11.23 Finał | vs. Emma Navarro | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Półfinał | vs. Renata Zarazua | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Varvara Lepchenko | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Mccartney Kessler | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Makenna Jones | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-73, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
22.10.23 Finał | vs. Taylor Townsend | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Kayla Day | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-66, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Chloe Beck | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Angella Okutoyi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Cristina Dinu - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lois Boisson | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 1. runda | vs. Francesca Curmi | 1-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Gergana Topalova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Nuria Brancaccio | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Kristina Mladenovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Tara Wurth | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 Finał | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-0, Carson Branstine - krecz | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Paula Ormaechea | 0-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Daniela Vismane | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Rositsa Dencheva | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Shiho Akita | 6-0, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Lavinia Tanasie | 6-3, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
14.01.24 Finał | vs. Anastasiya Soboleva | 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - krecz | szczegóły meczu | |
12.01.24 3. runda | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ayla Aksu | 7-63, 7-63 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Półfinał | vs. Maria Sara Popa | Maria Sara Popa - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 7-5, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
19.11.23 Finał | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, Ilinca Dalina Amariei - krecz | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Eleni Christofi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Klio Maria Ioannou | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-77, 6-4 | szczegóły meczu |