Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Indie
01.07.01, 22 lat
01.07.01, 22 lat
Ozlem Uslu vs. Annika Kannan - Wzajemne mecze
02.11.21 | Klasyf. | Ozlem Uslu | Annika Kannan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Ozlem Uslu form & Annika Kannan form
Ozlem Uslu - ostatnie mecze
W25 Florence - twarda | ||||
11.10.22 Klasyf. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Crump | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
28.09.22 2. runda | vs. Carolina Gomez | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.09.22 1. runda | vs. Monique Woog | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.01.22 1. runda | vs. Xinxin Yao | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.01.22 Klasyf. | vs. Mua Shigeta | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.01.22 2. runda klasyf. | vs. Alessia Manca | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.01.22 1. runda | vs. Barbora Palicova | 0-6, 7-63, 6-10 | szczegóły meczu | |
13.01.22 Klasyf. | vs. Ema Harajda | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.01.22 2. runda klasyf. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.12.21 Ćwierćfinał | vs. Diana Demidova | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
16.12.21 2. runda | vs. Martina Spigarelli | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.12.21 1. runda | vs. Simona Ogescu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.12.21 Klasyf. | vs. Melisa Senli | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.12.21 2. runda klasyf. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.11.21 Ćwierćfinał | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.11.21 2. runda | vs. Julie Belgraver | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.11.21 1. runda | vs. Yeong Won Jeong | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.11.21 Klasyf. | vs. Annika Kannan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.11.21 2. runda klasyf. | vs. Marketa Panackova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.06.21 Klasyf. | vs. Mia Kupres | 6-75, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
21.06.21 2. runda klasyf. | vs. Selina Atay | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Semra Aksu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.06.21 2. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.06.21 1. runda | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.06.21 Klasyf. | vs. Andra Cristina Captan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.06.21 2. runda klasyf. | vs. Rocio Martinez Azcarraga | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.06.21 2. runda | vs. Sara Bejlek | 6-1, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.06.21 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |
Annika Kannan - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Min Liu | 4-6, 7-65, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Mila Masic | 7-5, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Costanza Traversi | 6-2, 4-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Annika Maria Glaser | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Eleni Christofi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Aaddi Gupta | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Shuqian Xu | 0-6, 6-3, 10-1 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ceylin Ipek | Ceylin Ipek - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Deniz Turan | 6-71, - Annika Kannan - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Barbora Michalkova | 6-3, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
11.12.23 Klasyf. | vs. Vasilisa Borisova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Liisa Varul | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Barbora Michalkova | 0-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 1-6, - Annika Kannan - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Oceanne Lopez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.11.23 2. runda klasyf. | vs. Elena Giovanna Giessler | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Anna Lena Ebster | 6-4, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Leticia Matuszewski | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Stella Remander | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Saveljic | 6-4, 1-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kundali Majgaine | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Nina Danisova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Noemie Dadoun | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Lucie Brun | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu |