MECZ
12.07.21 | 1. runda | Olivia Tjandramulia | Sopiko Tsitskishvili | 6-2, 6-3 | W25 Telavi | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Olivia Tjandramulia | Sopiko Tsitskishvili | |
1. podanie % | 29/48 (60%) | 35/61 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/29 (72%) | 17/35 (49%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/19 (79%) | 14/26 (54%) |
Zdobyte break-ball | 4/10 (40%) | 0/4 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/61 (49%) | 12/48 (25%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/109 (61%) | 43/109 (39%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Sopiko Tsitskishvili | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Olivia Tjandramulia | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Sopiko Tsitskishvili | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Olivia Tjandramulia | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Sopiko Tsitskishvili | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olivia Tjandramulia | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Sopiko Tsitskishvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Olivia Tjandramulia | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Sopiko Tsitskishvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Olivia Tjandramulia | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Sopiko Tsitskishvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Olivia Tjandramulia | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Sopiko Tsitskishvili | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Olivia Tjandramulia | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Sopiko Tsitskishvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Olivia Tjandramulia | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Sopiko Tsitskishvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Gruzja
18.09.00, 23 lat
18.09.00, 23 lat
Olivia Tjandramulia vs. Sopiko Tsitskishvili - Wzajemne mecze
12.07.21 | 1. runda | Olivia Tjandramulia | Sopiko Tsitskishvili | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Telavi | ceglana |
Olivia Tjandramulia form & Sopiko Tsitskishvili form
Olivia Tjandramulia - ostatnie mecze
W35 Mildura - trawiasta | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Elena Micic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Yilin Yan | 6-4, 7-60 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lea Ma | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Mandlik | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
05.07.23 2. runda | vs. Cristina Dinu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda | vs. Adelina Lachinova | 3-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Erin Routliffe | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Florence - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Bonita - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Victoria Hu | 7-61, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Osborne | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Charlottesville - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Elysia Bolton | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
18.04.23 Klasyf. | vs. Renata Zarazua | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60+H Irapuato - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Marcela Zacarias | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.02.23 Klasyf. | vs. Gabriela Ce | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Ximena Negrete Hernandez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Orlando - twarda | ||||
07.02.23 Klasyf. | vs. Renata Zarazua | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.23 1. runda klasyf. | vs. Allura Zamarripa | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cali - ceglana | ||||
28.01.23 1. runda klasyf. | vs. Emily Seibold | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
07.01.23 1. runda klasyf. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Olivia Lincer | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
19.10.22 2. runda | vs. Francesca Di Lorenzo | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.10.22 1. runda | vs. Kayla Cross | 6-2, 6-73, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Fredericton - halowa | ||||
11.10.22 1. runda | vs. Marina Stakusic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Sopiko Tsitskishvili - ostatnie mecze
W15 Tbilisi - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Tbilisi - twarda | ||||
09.06.22 3. runda | vs. Sohyun Park | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.06.22 2. runda | vs. Maria Krupenina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.06.22 1. runda | vs. Polina Iatcenko | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.06.22 Klasyf. | vs. Tamari Chalaganidze | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
14.03.22 Klasyf. | vs. Marie Temin | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Jade Psonka | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 1-6, 7-63, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.02.22 Klasyf. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 6-1, 7-10 | szczegóły meczu | |
07.02.22 2. runda klasyf. | vs. Kisa Yoshioka | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Abigail Amos | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.02.22 1. runda | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.02.22 Klasyf. | vs. Abigail Amos | 6-2, 1-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
31.01.22 2. runda klasyf. | vs. Melissa Boyden | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Chloe Noel | 6-2, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.12.21 Klasyf. | vs. Anna Brogan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.12.21 2. runda klasyf. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.11.21 Klasyf. | vs. Jenifer Anger | 4-6, 6-2, 2-10 | szczegóły meczu | |
29.11.21 2. runda klasyf. | vs. Katharina Hering | 2-6, 6-4, 12-10 | szczegóły meczu | |
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Cristine Tchanichev | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Telavi - ceglana | ||||
19.07.21 Klasyf. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 7-67, 6-10 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Telavi - ceglana | ||||
12.07.21 1. runda | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
21.06.21 1. runda klasyf. | vs. Luisina Giovannini | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
20.05.21 2. runda | vs. Joanne Zuger | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.05.21 1. runda | vs. Kristina Milenkovic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |