MECZ
18.10.22 | 1. runda | Olivia Tjandramulia | Kayla Cross | 6-2, 6-73, 6-2 | W60 Saguenay | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Olivia Tjandramulia | Kayla Cross | |
1. podanie % | 75/103 (73%) | 54/86 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 46/75 (61%) | 29/54 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/28 (54%) | 17/32 (53%) |
Zdobyte break-ball | 7/12 (58%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/86 (47%) | 42/103 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 101/189 (53%) | 88/189 (47%) |
Double foul | 5 | 7 |
Asy | 0 | 10 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Kayla Cross | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olivia Tjandramulia | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Kayla Cross | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olivia Tjandramulia | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Kayla Cross | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Olivia Tjandramulia | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Kayla Cross | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Olivia Tjandramulia | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Kayla Cross | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Olivia Tjandramulia | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Kayla Cross | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Olivia Tjandramulia | 2-1 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Kayla Cross | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Olivia Tjandramulia | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Kayla Cross | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Olivia Tjandramulia | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Kayla Cross | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Olivia Tjandramulia | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Kayla Cross | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olivia Tjandramulia | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Kayla Cross | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 0-5, 2-4, 2-5, 3-5, 3-6 | ||
6-73 |
3 | ||
0-0 | Kayla Cross | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Kayla Cross | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Olivia Tjandramulia | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Kayla Cross | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olivia Tjandramulia | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Kayla Cross | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olivia Tjandramulia | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Kayla Cross | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Olivia Tjandramulia vs. Kayla Cross - Wzajemne mecze
18.10.22 | 1. runda | Olivia Tjandramulia | Kayla Cross | 6-2, 6-73, 6-2 | szczegóły meczu | W60 Saguenay | halowa |
Olivia Tjandramulia form & Kayla Cross form
Olivia Tjandramulia - ostatnie mecze
W35 Mildura - trawiasta | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Elena Micic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Yilin Yan | 6-4, 7-60 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lea Ma | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Mandlik | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
05.07.23 2. runda | vs. Cristina Dinu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda | vs. Adelina Lachinova | 3-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Erin Routliffe | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Florence - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Bonita - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Victoria Hu | 7-61, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Osborne | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Charlottesville - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Elysia Bolton | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
18.04.23 Klasyf. | vs. Renata Zarazua | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60+H Irapuato - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Marcela Zacarias | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.02.23 Klasyf. | vs. Gabriela Ce | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Ximena Negrete Hernandez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Orlando - twarda | ||||
07.02.23 Klasyf. | vs. Renata Zarazua | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.23 1. runda klasyf. | vs. Allura Zamarripa | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cali - ceglana | ||||
28.01.23 1. runda klasyf. | vs. Emily Seibold | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
07.01.23 1. runda klasyf. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Olivia Lincer | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
19.10.22 2. runda | vs. Francesca Di Lorenzo | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.10.22 1. runda | vs. Kayla Cross | 6-2, 6-73, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Fredericton - halowa | ||||
11.10.22 1. runda | vs. Marina Stakusic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Kayla Cross - ostatnie mecze
W50 Mexico - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Francesca Curmi | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Amy Zhu | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 7-5, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Katarina Kozarov | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Taylor Goetz | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Lea Ma | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Whitney Osuigwe | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Hanna Chang | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 Klasyf. | vs. Maribella Zamarripa | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mia Yamakita | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
09.01.24 Klasyf. | vs. Akasha Urhobo | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Maribella Zamarripa | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Mara Guth | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Emma Wilson | 7-613, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Arina Rodionova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Isabelle Lacy | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60+H Calgary - halowa | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Madison Sieg | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Edmonton - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Cadence Brace | Cadence Brace - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Haruka Kaji | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Maribella Zamarripa | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Granby - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Saskatoon - twarda | ||||
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Grace Min | 2-5, - Kayla Cross - krecz | szczegóły meczu | |
13.07.23 2. runda | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Alexia Jacobs | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |