MECZ
30.10.19 | 1. runda | Olivia Malm | Maja Radenkovic | 6-1, 6-4 | W15 Stockholm | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Olivia Malm | Maja Radenkovic | |
1. podanie % | 21/50 (42%) | 32/58 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/21 (71%) | 14/32 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/29 (45%) | 10/26 (38%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 3/6 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/58 (59%) | 22/50 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/108 (57%) | 46/108 (43%) |
Double foul | 3 | 7 |
Asy | 1 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Olivia Malm | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
0-1 | Maja Radenkovic | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Olivia Malm | 1-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Maja Radenkovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Olivia Malm | 3-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
4-1 | Maja Radenkovic | |
0-0 | ||
Olivia Malm | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Maja Radenkovic | |
0-0 | ||
Olivia Malm | 1-0 | |
0-0, 0-40[BP] | ||
1-1 | Maja Radenkovic | |
0-0 | ||
Olivia Malm | 1-2 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Maja Radenkovic | |
0-0 | ||
Olivia Malm | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Maja Radenkovic | |
0-0, 15-0 | ||
Olivia Malm | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Maja Radenkovic | |
Olivia Malm | 5-4 | |
6-4 |
Szwecja
27.10.02, 21 lat
27.10.02, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwecja
07.04.02, 21 lat
10389 $
07.04.02, 21 lat
10389 $
Olivia Malm vs. Maja Radenkovic - Wzajemne mecze
30.10.19 | 1. runda | Olivia Malm | Maja Radenkovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Stockholm | halowa |
Olivia Malm form & Maja Radenkovic form
Olivia Malm - ostatnie mecze
W25 Fort - twarda | ||||
17.10.22 1. runda klasyf. | vs. Charlotte Chavatipon | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ystad - ceglana | ||||
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nikol Rivkin | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Sylvie Zund | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Elena Trencheva | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Noel Saidenova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.10.19 Klasyf. | vs. Ellen Allgurin | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Vilena Petrova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Leticia Temirhanova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Barbora Pokorna | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Othilia Brodin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Gothenburg - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Anette Munozova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Karlskrona - ceglana | ||||
09.05.18 1. runda | vs. Mirjam Bjorklund | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.05.18 Klasyf. | vs. Matilda Lenngren | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.05.18 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Thour | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu |
Maja Radenkovic - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Jana Hossam Salah | 7-5, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Enola Chiesa | 7-5, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Anastasija Arsic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Isabelle Cherny | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Daria Kuczer | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Ines Faltinger | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Coco Bosman | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Tiana Tian Deng | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Laura Hietaranta | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 Klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Danique Havermans | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Eleni Christofi | 3-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Aleksandra Pospelova | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Andjela Lazarevic | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.05.23 Klasyf. | vs. Jana Stojanova | 6-4, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Tara Mihaljevic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
06.05.23 Półfinał | vs. Meiling Wang | 7-68, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.05.23 Ćwierćfinał | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.05.23 2. runda | vs. Lara Stojanovski | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.05.23 1. runda | vs. Tamara Curovic | 5-7, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Evialina Laskevich | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.03.23 Klasyf. | vs. Karine Marion Job | 6-4, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Zixuan Zeng | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |