MECZ
23.10.19 | 1. runda | Olga Parres Azcoitia | Sophia Biolay | 6-1, 6-3 | W15 Lousada | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Olga Parres Azcoitia | Sophia Biolay | |
1. podanie % | 32/52 (62%) | 29/46 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/32 (59%) | 14/29 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/20 (55%) | 3/17 (18%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/46 (63%) | 22/52 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/98 (60%) | 39/98 (40%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Sophia Biolay | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Olga Parres Azcoitia | 1-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Sophia Biolay | |
0-0, 30-40 | ||
Olga Parres Azcoitia | 3-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Olga Parres Azcoitia | 0-0 | |
0-0, A-40 | ||
0-1 | Sophia Biolay | |
0-0 | ||
Olga Parres Azcoitia | 0-2 | |
0-0, 15-15 | ||
1-2 | Sophia Biolay | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Olga Parres Azcoitia | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Sophia Biolay | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40 | ||
Olga Parres Azcoitia | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Sophia Biolay | |
Olga Parres Azcoitia | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
03.07.01, 22 lat
13003 $
03.07.01, 22 lat
13003 $
Olga Parres Azcoitia vs. Sophia Biolay - Wzajemne mecze
23.10.19 | 1. runda | Olga Parres Azcoitia | Sophia Biolay | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Lousada | halowa |
Olga Parres Azcoitia form & Sophia Biolay form
Olga Parres Azcoitia - ostatnie mecze
W15 Melilla - ceglana | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Ksenija Rage | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Ines Ibbou | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Margarida Aguas | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | - | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Jiho Shin | 6-0, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Bronte Murgett | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Lina Glushko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Verena Meliss | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Don - dywanowa | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabet Hamaliy | 7-61, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alana Parnaby | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Yecla - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Lucia Peyre | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-4, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
28.05.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Paredes Perez | 6-3, 4-1, Maria Paredes Perez - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Malaga - twarda | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Marina Benito | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Amy Zhu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Irene Vigara Ramos | 6-0, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Chiara Di Genova | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
22.02.23 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Noemi Basiletti | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Madrid - ceglana | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
04.11.22 Półfinał | vs. Alina Charaeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.11.22 Ćwierćfinał | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.22 2. runda | vs. Eleanor Baglow | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.11.22 1. runda | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Baza - twarda | ||||
07.10.22 Ćwierćfinał | vs. Lola Marandel | 3-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
06.10.22 2. runda | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Ceuta - twarda | ||||
23.09.22 Półfinał | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.22 Ćwierćfinał | vs. Mia Chudejova | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu |
Sophia Biolay - ostatnie mecze
W25 Austin - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Jackson | 6-4, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Champaign - halowa | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Annika Penickova | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Kristina Penickova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Tatum Evans | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jackson - twarda | ||||
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kristina Novak | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
01.10.23 Finał | vs. Wakana Sonobe | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.09.23 Półfinał | vs. Maria Florencia Urrutia | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Kira Matushkina | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Carolina Gomez | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Alexia Harmon | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Taylor Goetz | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Aran Teixido Garcia | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Marie Villet | 6-3, 2-0, Marie Villet - krecz | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Marie Villet | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Arabella Koller | 2-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.07.23 Klasyf. | vs. Patricia Grigoras | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Oceanne Lopez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Emily Welker | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Marine Szostak | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Zoe Richard | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.06.23 Klasyf. | vs. Maneva Rakotomalala | 6-0, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Meline Lataste | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
16.01.23 1. runda klasyf. | vs. Haley Giavara | 3-6, 7-64, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Champaign - twarda | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Maria Kozyreva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.22 Klasyf. | vs. Susanna Maltby | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Sarah Barry | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
11.10.22 Klasyf. | vs. Lauren Proctor | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Yu Chen | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |