MECZ
19.04.16 | 1. runda | Olga Parres Azcoitia | Aurora Zantedeschi | 6-1, 6-1 | Santa Margherita | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Olga Parres Azcoitia | Aurora Zantedeschi | |
1. podanie % | 34/45 (76%) | 30/45 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/34 (71%) | 11/30 (37%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/11 (36%) | 5/15 (33%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/45 (64%) | 17/45 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/90 (63%) | 33/90 (37%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Olga Parres Azcoitia vs. Aurora Zantedeschi - Wzajemne mecze
19.04.16 | 1. runda | Olga Parres Azcoitia | Aurora Zantedeschi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
Olga Parres Azcoitia form & Aurora Zantedeschi form
Olga Parres Azcoitia - ostatnie mecze
W15 Melilla - ceglana | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Ksenija Rage | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Ines Ibbou | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Margarida Aguas | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | - | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Jiho Shin | 6-0, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Bronte Murgett | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Lina Glushko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Verena Meliss | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Don - dywanowa | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabet Hamaliy | 7-61, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alana Parnaby | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Yecla - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Lucia Peyre | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-4, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
28.05.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Paredes Perez | 6-3, 4-1, Maria Paredes Perez - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Malaga - twarda | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Marina Benito | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Amy Zhu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Irene Vigara Ramos | 6-0, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Chiara Di Genova | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
22.02.23 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Noemi Basiletti | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Madrid - ceglana | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
04.11.22 Półfinał | vs. Alina Charaeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.11.22 Ćwierćfinał | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.22 2. runda | vs. Eleanor Baglow | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.11.22 1. runda | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Baza - twarda | ||||
07.10.22 Ćwierćfinał | vs. Lola Marandel | 3-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
06.10.22 2. runda | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Ceuta - twarda | ||||
23.09.22 Półfinał | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.22 Ćwierćfinał | vs. Mia Chudejova | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu |
Aurora Zantedeschi - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Diana Demidova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Mara Gae | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anja Stankovic | 3-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Krystyna Pochtovyk | 7-61, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Pia Lovric | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Rositsa Dencheva | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Cristina Dinu | 6-4, 1-6, 0-3, - Aurora Zantedeschi - krecz | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Federica Bilardo | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Sinja Kraus | 7-67, 4-0, Sinja Kraus - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
27.08.23 Finał | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.08.23 Półfinał | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Camilla Rosatello | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.08.23 Klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |