MECZ
24.09.22 | Finał | Olga Helmi | Louise Brunskog | 4-0, - krecz | W15 Ceuta | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Olga Helmi | Louise Brunskog | |
1. podanie % | 12/16 (75%) | 2/12 (17%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 8/12 (67%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 2/4 (50%) | 4/10 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 8/12 (67%) | 6/16 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 18/28 (64%) | 10/28 (36%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Olga Helmi vs. Louise Brunskog - Wzajemne mecze
24.09.22 | Finał | Olga Helmi | Louise Brunskog | 4-0, Louise Brunskog - krecz | szczegóły meczu | W15 Ceuta | twarda |
Olga Helmi form & Louise Brunskog form
Olga Helmi - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Tian Jialin | 2-6, 0-3, - Olga Helmi - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 2-5, - Olga Helmi - krecz | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Marina Stakusic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Molly Helgesson | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Jana Fett | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Amandine Monnot | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Figueira - twarda | ||||
24.07.23 Klasyf. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
10.07.23 Klasyf. | vs. Darya Shauha | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Louise Brunskog - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Luisa Hrda | 3-6, 0-1, - Louise Brunskog - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Valeria Koussenkova | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Lisa Zaar | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Daria Kuczer | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. June Bjork | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Anna Zyryanova | 7-5, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, - Louise Brunskog - krecz | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Linea Bajraliu | 7-61, 7-61 | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Pettersson | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Isabella Svahn | 6-74, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
07.12.22 1. runda | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-2, 2-6, 0-2, - Louise Brunskog - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
01.12.22 2. runda | vs. Gloria Ceschi | 4-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.22 1. runda | vs. Lidia Moreno Arias | 6-4, 4-0, Lidia Moreno Arias - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
17.11.22 2. runda | vs. Irene Lavino | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.22 1. runda | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
19.10.22 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.10.22 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 3-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.22 Klasyf. | vs. Candela Aparisi Gonzalez-Vallarino | 1-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
16.10.22 2. runda klasyf. | vs. Erica Brennan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Ceuta - twarda | ||||
24.09.22 Finał | vs. Olga Helmi | 0-4, - Louise Brunskog - krecz | szczegóły meczu | |
23.09.22 Półfinał | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.09.22 Ćwierćfinał | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.09.22 2. runda | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
15.09.22 2. runda | vs. Naia Mercadier | 6-75, 6-73 | szczegóły meczu | |
14.09.22 1. runda | vs. Carmen Garri Murcia | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Roisin Gilheany | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
25.08.22 2. runda | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.08.22 1. runda | vs. Syria La Cerra | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |