MECZ
18.05.22 | 2. runda klasyf. | Olga Danilovic | Simona Waltert | 4-6, 7-63, 6-3 | Paris | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Olga Danilovic | Simona Waltert | |
1. podanie % | 58/100 (58%) | 57/96 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 44/58 (76%) | 35/57 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/42 (33%) | 18/39 (46%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 6/7 (86%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/96 (45%) | 42/100 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 101/196 (52%) | 95/196 (48%) |
Double foul | 6 | 7 |
Asy | 7 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Olga Danilovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Simona Waltert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Danilovic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Simona Waltert | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Danilovic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Simona Waltert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Danilovic | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Simona Waltert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Olga Danilovic | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Simona Waltert | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Olga Danilovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Simona Waltert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Danilovic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Simona Waltert | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Olga Danilovic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Simona Waltert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Danilovic | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Simona Waltert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Danilovic | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-4 | Simona Waltert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Olga Danilovic | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Simona Waltert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Olga Danilovic | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
3 | ||
Olga Danilovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Olga Danilovic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Simona Waltert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Olga Danilovic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Simona Waltert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Olga Danilovic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Simona Waltert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Olga Danilovic | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Simona Waltert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Olga Danilovic vs. Simona Waltert - Wzajemne mecze
15.07.22 | Ćwierćfinał | Olga Danilovic | Simona Waltert | 6-4, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu | Lausanne | ceglana |
18.05.22 | 2. runda klasyf. | Olga Danilovic | Simona Waltert | 4-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | Paris | ceglana |
06.09.19 | Ćwierćfinał | Olga Danilovic | Simona Waltert | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | W60 Montreux | ceglana |
16.10.17 | Klasyf. | Olga Danilovic | Simona Waltert | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | Obidos | dywanowa |
Olga Danilovic form & Simona Waltert form
Olga Danilovic - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Eva Lys | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
02.01.24 | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Priscilla Hon | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Clara Burel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Sofya Lansere | 3-6, - Olga Danilovic - krecz | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
15.07.23 Finał | vs. Emma Navarro | 7-64, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.23 Półfinał | vs. Yulia Putintseva | 6-4, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.07.23 Ćwierćfinał | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.07.23 2. runda | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Cepelova | 5-7, 6-78 | szczegóły meczu | |
Gaiba - trawiasta | ||||
24.06.23 Półfinał | vs. Tatjana Maria | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Yue Yuan | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
03.06.23 3. runda | vs. Ons Jabeur | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.06.23 2. runda | vs. Jasmine Paolini | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.05.23 Klasyf. | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.05.23 2. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
21.05.23 Finał | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.05.23 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Katarina Zavatska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Simona Waltert - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Elsa Jacquemot | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Amandine Monnot | 6-75, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Hannah Klugman | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Audrey Albie | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Anna Blinkova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Anna Bondar | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Teodorescu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Francisca Jorge | 7-66, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Petra Marcinko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Daria Snigur | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-64, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Manon Leonard | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Amarni Banks | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Greetje Minnen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Chloe Paquet | 6-0, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Laura Siegemund | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
14.08.23 1. runda | vs. Sabine Lisicki | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Mary Stoiana | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |