MECZ
06.12.16 | 1. runda | Ola Abou Zekry | Pareen Shivekar | 6-1, 6-1 | Solapur | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ola Abou Zekry | Pareen Shivekar | |
1. podanie % | 21/43 (49%) | 30/58 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/21 (90%) | 20/30 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/22 (59%) | 6/28 (21%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 0/4 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/58 (55%) | 11/43 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/101 (63%) | 37/101 (37%) |
Double foul | 5 | 10 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Indie
10.09.99, 24 lat
10.09.99, 24 lat
Ola Abou Zekry vs. Pareen Shivekar - Wzajemne mecze
06.12.16 | 1. runda | Ola Abou Zekry | Pareen Shivekar | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Solapur | twarda |
Ola Abou Zekry form & Pareen Shivekar form
Ola Abou Zekry - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Merna Refaat | 4-6, - Ola Abou Zekry - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Luna Meers | 6-2, 4-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.19 1. runda | vs. Eva Vedder | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Luna Meers | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.02.19 Klasyf. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Nika Shytkouskaya | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
12.12.18 1. runda | vs. Merna Refaat | 3-6, 0-1, - Ola Abou Zekry - krecz | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
19.11.18 Klasyf. | vs. Jenny Duerst | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
16.11.18 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.18 2. runda | vs. Fiona Ganz | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.18 1. runda | vs. Anna Pribylova | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
07.11.18 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Agustina Chlpac | 5-7, 6-2, 6-75 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.10.18 2. runda | vs. Karolina Berankova | 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.18 1. runda | vs. Francesca Rumi | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
09.10.18 1. runda | vs. Karolina Berankova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
27.09.18 2. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Snehal Mane | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Nermeen Shawky | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
12.09.18 1. runda | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
12.08.18 Klasyf. | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 7-61, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Hua-Chen Lee | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Marlies Szupper | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Basak Akbas | 2-6, 7-5, 6-72 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
04.07.18 1. runda | vs. Andjela Skrobonja | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Yulia Kulikova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Pareen Shivekar - ostatnie mecze
W25 Navi - twarda | ||||
16.12.19 Klasyf. | vs. Jia Qi Kang | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.12.19 1. runda klasyf. | vs. Mihika Yadav | 6-4, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Pune - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
02.12.19 Klasyf. | vs. Freya Christie | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Niditra Rajmohan | 6-3, 3-0, Niditra Rajmohan - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Bhopal - twarda | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Evgeniya Burdina | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Gwalior - twarda | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Soha Sadiq | 4-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alicia Smith | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
04.07.19 1. runda | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.07.19 Klasyf. | vs. Chie Kezuka | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Zara Brankovic | 2-6, 6-2, 13-11 | szczegóły meczu | |
Navi Mumbai - twarda | ||||
15.12.18 1. runda klasyf. | vs. Ya Hsin Lee | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bhopal - twarda | ||||
04.03.18 Klasyf. | vs. Zoe Gwen Scandalis | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Arthi Muniyan | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
06.11.17 Klasyf. | vs. Rishika Sunkara | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Dakshata Girishkumar Patel | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Navi Mumbai - twarda | ||||
19.12.16 1. runda klasyf. | vs. Veronika Kapshay | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
12.12.16 1. runda klasyf. | vs. Estelle Cascino | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Solapur - twarda | ||||
06.12.16 1. runda | vs. Ola Abou Zekry | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
24.10.16 1. runda | vs. Shweta Rana | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Aurangabad - ceglana | ||||
11.01.16 1. runda klasyf. | vs. Dakshata Girishkumar Patel | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.01.16 Klasyf. | vs. Nidhi Chilumula | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Navi Mumbai - twarda | ||||
14.12.15 1. runda klasyf. | vs. Raveena Kingsley | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Raipur - twarda | ||||
26.10.15 1. runda | vs. Hsin-Yuan Shih | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.10.15 Klasyf. | vs. Simran Kejriwal | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lucknow - trawiasta | ||||
19.10.15 Klasyf. | vs. Sneha Padamata | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bhopal - twarda | ||||
18.05.15 1. runda klasyf. | vs. Varunya Chandrashekar | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.05.15 Klasyf. | vs. Sneha Padamata | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.05.15 2. runda | vs. Dhruthi Tatachar Venugopal | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.05.15 1. runda | vs. Preethi Ujjini | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |