MECZ
05.03.20 | 2. runda | Oceane Dodin | Jil Teichmann | - nieobecny(a)/(i) | Lyon | halowa |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Oceane Dodin vs. Jil Teichmann - Wzajemne mecze
11.11.20 | 1. runda | Oceane Dodin | Jil Teichmann | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Linz | halowa |
05.03.20 | 2. runda | Oceane Dodin | Jil Teichmann | Jil Teichmann - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | Lyon | halowa |
Oceane Dodin form & Jil Teichmann form
Oceane Dodin - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
24.03.24 3. runda | vs. Cori Gauff | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 2. runda | vs. Arantxa Rus | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Clara Tauson | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Heather Watson | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
14.03.24 Ćwierćfinał | vs. Diana Shnaider | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Martina Trevisan | 7-5, 4-6, 7-69 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.03.24 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Magali Kempen | 0-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Julia Stusek | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
03.02.24 Półfinał | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Lois Boisson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
22.01.24 4. runda | vs. Qinwen Zheng | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.01.24 3. runda | vs. Clara Burel | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Martina Trevisan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Lin Zhu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-3, - Oceane Dodin - krecz | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Erika Andreeva | 7-65, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Daria Snigur | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Audrey Albie | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Alina Charaeva | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Andreea Mitu | 6-712, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Daniela Vismane | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
19.11.23 Finał | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Hanne Vandewinkel | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Jil Teichmann - ostatnie mecze
Cluj-Napoca - halowa | ||||
04.02.24 Klasyf. | vs. Alize Cornet | 7-64, 0-6, 2-4, - Jil Teichmann - krecz | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Destanee Aiava | 6-2, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Fiona Ferro | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Victoria Bervid | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Emiliana Arango | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Erika Andreeva | 6-4, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
25.09.23 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 Klasyf. | vs. Arianne Hartono | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yidi Yang | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yexin Ma | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Xinyu Wang | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
04.09.23 1. runda | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Petra Marcinko | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Alize Cornet | 1-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Irina-Camelia Begu | 6-1, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
03.07.23 1. runda | vs. Magda Linette | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bad Homburg - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda | vs. Iga Swiatek | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda | vs. Claire Liu | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.06.23 Klasyf. | vs. Nadia Podoroska | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
19.06.23 Klasyf. | vs. Magdalena Frech | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu |