MECZ
24.09.20 | 2. runda | Oceane Babel | Petia Arshinkova | 3-6, 7-65, 7-60 | W15 Porto | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Oceane Babel | Petia Arshinkova | |
1. podanie % | 87/120 (73%) | 95/128 (74%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 41/87 (47%) | 42/95 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/33 (48%) | 18/33 (55%) |
Zdobyte break-ball | 8/21 (38%) | 10/20 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 68/128 (53%) | 63/120 (53%) |
Zdobyte punkty – razem | 125/248 (50%) | 123/248 (50%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Oceane Babel | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Petia Arshinkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Oceane Babel | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-3 | Petia Arshinkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Oceane Babel | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Petia Arshinkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Oceane Babel | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-5 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oceane Babel | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Oceane Babel | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Petia Arshinkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Oceane Babel | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Oceane Babel | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Petia Arshinkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Oceane Babel | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Petia Arshinkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Oceane Babel | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Petia Arshinkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Oceane Babel | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-6 | Petia Arshinkova | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
3 | ||
Oceane Babel | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oceane Babel | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Oceane Babel | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Petia Arshinkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Oceane Babel | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Oceane Babel | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oceane Babel | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oceane Babel | 6-6 | |
0-0 | ||
7-60 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Oceane Babel vs. Petia Arshinkova - Wzajemne mecze
24.09.20 | 2. runda | Oceane Babel | Petia Arshinkova | 3-6, 7-65, 7-60 | szczegóły meczu | W15 Porto | twarda |
Oceane Babel form & Petia Arshinkova form
Oceane Babel - ostatnie mecze
W15 Duffel - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Anna Ozerova | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 6-76, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Otzipka | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Andreea Mitu | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Eleejah Inisan | 3-6, 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Mia Chudejova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Judith Hernandez Miranda | 2-6, 6-2, 0-10 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Pia Lovric | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
18.04.23 Klasyf. | vs. Anouk Koevermans | 6-3, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
17.04.23 1. runda klasyf. | vs. Natalie Cinkova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Soboleva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Andanin Vilas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Joue - halowa | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.23 Klasyf. | vs. Manon Leonard | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Carolann Delaunay | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Macon - halowa | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Manon Leonard | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Grenoble - halowa | ||||
06.02.23 Klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Sarah Iliev | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - halowa | ||||
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
14.12.22 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
02.12.22 Ćwierćfinał | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.12.22 2. runda | vs. Chanel Janssen | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.11.22 1. runda | vs. Georgina Hays | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
25.11.22 Ćwierćfinał | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-0, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.11.22 2. runda | vs. Veronika Podrez | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.22 1. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Petia Arshinkova - ostatnie mecze
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
07.07.21 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
30.06.21 1. runda | vs. Mia Kupres | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
29.04.21 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.04.21 1. runda | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.04.21 1. runda | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.04.21 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.21 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.21 1. runda | vs. Cristina Dinu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.02.21 1. runda | vs. Sohyun Park | 6-4, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.01.21 1. runda | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Pazardzhik - ceglana | ||||
28.10.20 1. runda | vs. Jana Bojovic | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
24.09.20 2. runda | vs. Oceane Babel | 6-3, 6-75, 6-70 | szczegóły meczu | |
22.09.20 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
12.09.20 Półfinał | vs. Malene Helgo | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.09.20 Ćwierćfinał | vs. Ozlem Uslu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.20 2. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Hana El Deeb | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.03.20 Klasyf. | vs. Tamara Bizhukova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.02.20 1. runda | vs. Margaux Orange | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
18.12.19 1. runda | vs. Ioana Gaspar | 6-76, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
15.12.19 1. runda | vs. Ena Kajevic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bhopal - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |