MECZ
25.02.19 | 1. runda klasyf. | Oana Smaranda Corneanu | Rebeca Pereira | 6-2, 6-1 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rumunia
25.06.01, 22 lat
25.06.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Oana Smaranda Corneanu vs. Rebeca Pereira - Wzajemne mecze
25.02.19 | 1. runda klasyf. | Oana Smaranda Corneanu | Rebeca Pereira | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Oana Smaranda Corneanu form & Rebeca Pereira form
Oana Smaranda Corneanu - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.04.21 Klasyf. | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Rushri Wijesundera | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Ruya Mavi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.04.21 Klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Vicky Van De Peer | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ralitsa Alexandrova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.21 1. runda klasyf. | vs. Agustina Chlpac | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.02.21 2. runda klasyf. | vs. Shavit Kimchi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Izabelle Persson | 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Diana Krasnova | 6-712, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.02.20 2. runda | vs. Romy Koelzer | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.02.20 1. runda | vs. Anna Popescu | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.02.20 Klasyf. | vs. Isabelle Haverlag | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.02.20 2. runda klasyf. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
30.11.19 Półfinał | vs. Darya Astakhova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Yvonne Neuwirth | 6-4, Yvonne Neuwirth - krecz | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.11.19 Klasyf. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.11.19 2. runda klasyf. | vs. Ella Leroy | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Eleni Kostaki | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Zinovia Vaneva | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Diana Sumova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Focsani - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 1. runda | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Bianka Bekefi | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Batumi - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Aleksandra Pospelova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Rebeca Pereira - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Campinas - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Helena Bueno | 6-4, 6-74, 7-10 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Sara Daavettila | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yelena Isabel Sanchez Contreras | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Annika Penickova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Summer Curtis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Francesca Mattioli | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Weronika Baszak | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Sofia Constanza Karlau | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Florencia Belen Moron | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
11.12.23 Klasyf. | vs. Camilla Bossi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Raveena Kingsley | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Emma Van Poppel | 6-72, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Carla Markus | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Eliana Nair Zanuttini | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Lujan - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Diaz Zayas | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Brasilia - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Jasmin Jebawy | 7-5, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Catarina Ibiraba Melleiro | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Feira - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Eden Silva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Alessandra Crump | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kolie Allen | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
10.07.23 Klasyf. | vs. Luana Plaza Araujo | 6-4, 1-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Martynov | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Elaine Genovese | 6-2, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W60 Caserta - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Curitiba - ceglana | ||||
18.05.23 2. runda | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
26.04.23 2. runda | vs. Francesca Jones | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |