MECZ
23.08.21 | 1. runda klasyf. | Oana Gavrila | Lena Greiner | 4-6, 6-4, 10-3 | W25 Braunschweig | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
27.11.00, 23 lat
27.11.00, 23 lat
Oana Gavrila vs. Lena Greiner - Wzajemne mecze
23.08.21 | 1. runda klasyf. | Oana Gavrila | Lena Greiner | 4-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | W25 Braunschweig | ceglana |
Oana Gavrila form & Lena Greiner form
Oana Gavrila - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Wakana Sonobe | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Campinas - ceglana | ||||
24.03.24 Półfinał | vs. Carolina Meligeni Alves | 7-61, 6-78, 7-65 | szczegóły meczu | |
24.03.24 Finał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Ce | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Camilla Bossi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Sofia Omati Albieri | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Victoria Bosio | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Alexandra Zimmer | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Hwiwon Wi | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Mia Ristic | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Adriana Reami | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-0, Sapfo Sakellaridi - krecz | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Cristina Dinu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Karen Marthiens | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Lena Greiner - ostatnie mecze
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Sem Hazes | 0-6, 0-3, - Lena Greiner - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.11.21 Klasyf. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Versace Gatti | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Sofiya Chursina | 7-5, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.11.21 2. runda klasyf. | vs. Daianne Hayashida | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Marina Popova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Oana Gavrila | 6-4, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Tamara Malesevic | 0-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.05.21 Klasyf. | vs. Simona Ogescu | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Georgiadou | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Pauline Courcoux | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Marine Partaud | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Barbora Miklova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Ida Jarlskog | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.02.19 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.19 2. runda | vs. Malene Helgo | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.19 1. runda | vs. Mariana Drazic | 5-7, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Anastazja Rosnowska | Anastazja Rosnowska - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
04.02.19 Klasyf. | vs. Anna Morgina | 6-3, 0-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.11.18 Klasyf. | vs. Anda Ghinga | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Jovana Vukovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Lara Kaiser | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Mira Antonitsch | 0-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Mia Eklund | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Francesca Bullani | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Dasha Ivanova | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Braunschweig - ceglana | ||||
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Leipzig - ceglana | ||||
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Alice Tubello | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |