MECZ
15.09.19 | 1. runda klasyf. | Norhan Hesham | Caterina Odorizzi | 6-0, 6-1 | W15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Egipt
06.08.02, 21 lat
06.08.02, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
01.04.02, 22 lat
01.04.02, 22 lat
Norhan Hesham vs. Caterina Odorizzi - Wzajemne mecze
15.09.19 | 1. runda klasyf. | Norhan Hesham | Caterina Odorizzi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Cairo | ceglana |
Norhan Hesham form & Caterina Odorizzi form
Norhan Hesham - ostatnie mecze
W15 Cairo - ceglana | ||||
04.08.21 1. runda | vs. Aline Thommen | 3-6, 6-4, 6-71 | szczegóły meczu | |
03.08.21 Klasyf. | vs. Stefanie Auer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Ilaria Sposetti | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Malak Naim | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
26.07.21 1. runda klasyf. | vs. Chiara Fornasieri | 7-63, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Dareen Elleithy | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Yasmin Ezzat | 3-6, 1-2, - Norhan Hesham - krecz | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Althea Hudson | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Martha Matoula | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.03.21 2. runda klasyf. | vs. Isabella Kruger | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Karolina Kowall | 2-5, Karolina Kowall - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
08.12.20 Klasyf. | vs. Clara Vlasselaer | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.12.20 2. runda klasyf. | vs. Alisa Axyanova | 6-3, 4-1, Alisa Axyanova - krecz | szczegóły meczu | |
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Del Mar Sanchez | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Salma Abdel Rahim | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Marie Mettraux | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Zoe Hitt | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.11.20 2. runda klasyf. | vs. Polina Bakhmutkina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Larisa Bekmetova | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.10.20 1. runda klasyf. | vs. Jasmine Conway | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - twarda | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. So-Ra Lee | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Emma Belluomini | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
23.09.19 Klasyf. | vs. Jelena Kovac | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Caroline Fawzy | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Tamara Bizhukova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Caterina Odorizzi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
09.09.19 Klasyf. | vs. Maria Toma | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Caterina Odorizzi - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Martina Marusinova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Martina Marusinova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Darya Volkova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Alisa Vasileva | 7-66, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Asli Oktay | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Lucie Pawlak | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Masha Lazarenko | 6-3, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.12.23 1. runda | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.12.23 1. runda klasyf. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.12.23 Klasyf. | vs. Xenia Bandurowska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Matilde Magrini | 5-2, Matilde Magrini - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Anastasiia Firman | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Bruna Melato | 6-2, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Irene Lavino | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. K Derhem | K Derhem - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Maria Toma | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Camilla Iervolino | 6-4, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Oceanne Lopez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Maelle Leclercq | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Madelief Hageman | 2-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Berta Bonardi | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 4-6, 7-64, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
25.07.23 Klasyf. | vs. Chanel Janssen | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |