MECZ
14.02.21 | 1. runda klasyf. | Noma Akugue Noha | Sofya Lansere | 6-2, 6-4 | W25 Altenkirchen | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Noma Akugue Noha vs. Sofya Lansere - Wzajemne mecze
19.01.23 | 2. runda | Sofya Lansere | Noma Akugue Noha | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W40 Monastir | twarda |
14.02.21 | 1. runda klasyf. | Noma Akugue Noha | Sofya Lansere | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Altenkirchen | dywanowa |
Noma Akugue Noha form & Sofya Lansere form
Noma Akugue Noha - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 0-3, - Noma Akugue Noha - krecz | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Julia Grabher | 5-7, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Celine Simunyu | 6-3, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Despina Papamichail | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
25.02.24 Finał | vs. Anna Bondar | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Francisca Jorge | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Magali Kempen | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Polona Hercog | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Robin Anderson | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 7-66, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Emeline Dartron | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
08.10.23 Klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Kaja Juvan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Sara Errani | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
10.08.23 Ćwierćfinał | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 2. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu |
Sofya Lansere - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
30.12.23 Klasyf. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
04.11.23 Finał | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Półfinał | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | Anastasia Kulikova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Yue Yuan | 0-2, - Sofya Lansere - krecz | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 1. runda | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. En Shuo Liang | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Elise Mertens | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
24.09.23 Finał | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.09.23 Półfinał | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yui Chikaraishi | 6-72, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 0-1, - Sofya Lansere - krecz | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |