MECZ
10.11.22 | Ćwierćfinał | Noma Akugue Noha | Raluca Georgiana Serban | 6-1, 6-2 | W25 Kiryat | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Noma Akugue Noha | Raluca Georgiana Serban | |
1. podanie % | 31/48 (65%) | 29/58 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/31 (61%) | 15/29 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/17 (65%) | 10/29 (34%) |
Zdobyte break-ball | 6/15 (40%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/58 (57%) | 18/48 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/106 (59%) | 43/106 (41%) |
Double foul | 1 | 9 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Noma Akugue Noha | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Raluca Georgiana Serban | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Noma Akugue Noha | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Raluca Georgiana Serban | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Noma Akugue Noha | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Raluca Georgiana Serban | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Noma Akugue Noha | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Raluca Georgiana Serban | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Noma Akugue Noha | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Raluca Georgiana Serban | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Noma Akugue Noha | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Raluca Georgiana Serban | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Noma Akugue Noha | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Raluca Georgiana Serban | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Noma Akugue Noha | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Noma Akugue Noha vs. Raluca Georgiana Serban - Wzajemne mecze
10.11.22 | Ćwierćfinał | Noma Akugue Noha | Raluca Georgiana Serban | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Kiryat | twarda |
Noma Akugue Noha form & Raluca Georgiana Serban form
Noma Akugue Noha - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 0-3, - Noma Akugue Noha - krecz | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Julia Grabher | 5-7, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Celine Simunyu | 6-3, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Despina Papamichail | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
25.02.24 Finał | vs. Anna Bondar | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Francisca Jorge | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Magali Kempen | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Polona Hercog | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Robin Anderson | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 7-66, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Emeline Dartron | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
08.10.23 Klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Kaja Juvan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Sara Errani | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
10.08.23 Ćwierćfinał | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 2. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu |
Raluca Georgiana Serban - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Gabriela Ce | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Valentina Ryser | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Audrey Albie | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Margaux Rouvroy | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Alice Robbe | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Diane Parry | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Alice Tubello | 6-2, 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-74, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Dayana Yastremska | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Taylor Townsend | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Panna Udvardy | 6-76, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Hailey Baptiste | 6-75, 7-60, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Ashley Lahey | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Jana Fett | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Patricia Maria Tig | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
14.08.23 1. runda | vs. Irina Fetecau | 6-1, 4-6, 1-4, - Raluca Georgiana Serban - krecz | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
22.07.23 Półfinał | vs. Ana Bogdan | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Laura Pigossi | 7-68, 7-5 | szczegóły meczu |