MECZ
21.06.22 | Klasyf. | Noma Akugue Noha | Izabelle Persson | 6-1, 6-2 | W25 Ystad | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Noma Akugue Noha | Izabelle Persson | |
1. podanie % | 28/43 (65%) | 28/49 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/28 (71%) | 12/28 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/15 (33%) | 4/21 (19%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/49 (67%) | 18/43 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/92 (63%) | 34/92 (37%) |
Double foul | 4 | 5 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Izabelle Persson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Noma Akugue Noha | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Izabelle Persson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Noma Akugue Noha | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Izabelle Persson | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Noma Akugue Noha | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Izabelle Persson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Noma Akugue Noha | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Izabelle Persson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Noma Akugue Noha | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Izabelle Persson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Noma Akugue Noha | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Izabelle Persson | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Noma Akugue Noha | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Izabelle Persson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwecja
25.04.03, 21 lat
25.04.03, 21 lat
Noma Akugue Noha vs. Izabelle Persson - Wzajemne mecze
21.06.22 | Klasyf. | Noma Akugue Noha | Izabelle Persson | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Ystad | ceglana |
Noma Akugue Noha form & Izabelle Persson form
Noma Akugue Noha - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 0-3, - Noma Akugue Noha - krecz | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Julia Grabher | 5-7, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Celine Simunyu | 6-3, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Despina Papamichail | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
25.02.24 Finał | vs. Anna Bondar | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Francisca Jorge | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Magali Kempen | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Polona Hercog | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Robin Anderson | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 7-66, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Emeline Dartron | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
08.10.23 Klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Kaja Juvan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Sara Errani | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
10.08.23 Ćwierćfinał | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 2. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu |
Izabelle Persson - ostatnie mecze
W15 Vejle - ceglana | ||||
25.07.23 Klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Stina Larsson | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
26.06.23 Klasyf. | vs. Ania Hertel | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Malaga - twarda | ||||
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Fanny Norin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Carlota Corte | Carlota Corte - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Sarah Adegoke | 0-6, 0-1, - Izabelle Persson - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-4, 5-7, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.10.22 2. runda klasyf. | vs. Alessandra Teodosescu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Astrid Schmits | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Luisina Giovannini | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Norrkoping - ceglana | ||||
24.08.22 1. runda | vs. Ana Grubor | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Padova - ceglana | ||||
08.08.22 2. runda klasyf. | vs. Camilla Gennaro | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Daria Domova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Pescara - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ystad - ceglana | ||||
21.06.22 Klasyf. | vs. Noma Akugue Noha | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Emilie Elde | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Vanja Gudelj | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 0-1, - Izabelle Persson - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Julia Peer | 1-6, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.03.22 2. runda klasyf. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.03.22 1. runda klasyf. | vs. Feryel Ben Hassen | 6-4, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.03.22 1. runda klasyf. | vs. Nicole Teodosescu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Sijia Wei | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.12.21 2. runda klasyf. | vs. Agnese Zapelli | 4-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.12.21 2. runda klasyf. | vs. Stefana Lazar | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Glavinskaia | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Helsingborg - halowa | ||||
08.11.21 1. runda klasyf. | vs. Clarissa Blomqvist | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Louise Wikander | 6-4, 1-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |