MECZ
21.05.22 | Półfinał | Noma Akugue Noha | Diletta Cherubini | 6-0, 6-2 | W15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Noma Akugue Noha | Diletta Cherubini | |
1. podanie % | 26/45 (58%) | 20/34 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/26 (69%) | 3/20 (15%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/19 (63%) | 4/14 (29%) |
Zdobyte break-ball | 6/6 (100%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/34 (79%) | 15/45 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/79 (72%) | 22/79 (28%) |
Double foul | 3 | 0 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Diletta Cherubini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Noma Akugue Noha | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Diletta Cherubini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Noma Akugue Noha | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Diletta Cherubini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Noma Akugue Noha | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Diletta Cherubini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Noma Akugue Noha | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Diletta Cherubini | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Noma Akugue Noha | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Diletta Cherubini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Noma Akugue Noha | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Diletta Cherubini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Noma Akugue Noha | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Noma Akugue Noha vs. Diletta Cherubini - Wzajemne mecze
21.05.22 | Półfinał | Noma Akugue Noha | Diletta Cherubini | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Cairo | ceglana |
Noma Akugue Noha form & Diletta Cherubini form
Noma Akugue Noha - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 0-3, - Noma Akugue Noha - krecz | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Julia Grabher | 5-7, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Celine Simunyu | 6-3, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Despina Papamichail | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
25.02.24 Finał | vs. Anna Bondar | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Francisca Jorge | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Magali Kempen | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Polona Hercog | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Robin Anderson | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 7-66, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Emeline Dartron | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
08.10.23 Klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Kaja Juvan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Sara Errani | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
10.08.23 Ćwierćfinał | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 2. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu |
Diletta Cherubini - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Tyra Caterina Grant | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Noka Juric | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Noka Juric | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Martina Colmegna | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Nagomi Higashitani | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
04.12.23 Klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Ahmedabad - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Tanisha Kashyap | - Diletta Cherubini - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Demi Tran | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Dhara Bharat Thakor | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Anna Ureke | 7-62, 6-77, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Samira De Stefano | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 1-3, - Diletta Cherubini - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 2-4, - Diletta Cherubini - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Katharina Hobgarski | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Tina Nadine Smith | 7-64, 4-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Denise Valente | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
07.09.23 Ćwierćfinał | vs. Guillermina Naya | 7-64, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 4-0, Maileen Nuudi - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
01.09.23 2. runda | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu |