MECZ
14.08.19 | 1. runda | Noelia Bouzo Zanotti | Elizaveta Kuznetsova | 6-1, 6-1 | W15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Noelia Bouzo Zanotti | Elizaveta Kuznetsova | |
1. podanie % | 28/39 (72%) | 33/45 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/28 (79%) | 14/33 (42%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/11 (64%) | 4/12 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/45 (60%) | 10/39 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/84 (67%) | 28/84 (33%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
09.04.00, 23 lat
09.04.00, 23 lat
Noelia Bouzo Zanotti vs. Elizaveta Kuznetsova - Wzajemne mecze
14.08.19 | 1. runda | Noelia Bouzo Zanotti | Elizaveta Kuznetsova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
Noelia Bouzo Zanotti form & Elizaveta Kuznetsova form
Noelia Bouzo Zanotti - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Chiara Girelli | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Britney Chiu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Alice Soulie | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Olga Golas | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 0-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Natalia Szabanin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Ania Hertel | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Julie Belgraver | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Helena Buchwald | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Jenny Duerst | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Cristina Diaz Adrover | 1-2, - Noelia Bouzo Zanotti - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Sarah Tatu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-77, 7-10 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Simona Ogescu | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Styliani Roussopoulou | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Tamara Kostic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Marleen Tilgner | 7-64, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Gergana Topalova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
29.06.23 3. runda | vs. Jana Kolodynska | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 2. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
21.06.23 2. runda | vs. Dj Bennett | 2-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu |
Elizaveta Kuznetsova - ostatnie mecze
W15 Kazan - halowa | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Kira Pavlova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Elena Malygina | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - halowa | ||||
05.11.19 Klasyf. | vs. Patricija Spaka | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Lauren Elisabeth Lind | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Olivia Malm | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oslo - halowa | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 Klasyf. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
13.10.19 Klasyf. | vs. Pia Brglez | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
08.10.19 Klasyf. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Tamara Curovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Angelina Zhuravleva | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 Klasyf. | vs. Darya Gaifullina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
03.09.19 Klasyf. | vs. Anfisa Danilchenko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Zoi Meers | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Anita Bertoloni | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Powaska | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Carola Cavelli | 6-1, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
12.08.19 Klasyf. | vs. Aminata Sall | 2-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sophia Fry | 6-2, 1-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
29.07.19 Klasyf. | vs. Julia Lovqvist | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tampere - halowa | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Vilena Petrova | 6-4, 1-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Johanna Ranta-Aho | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - ceglana | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Maria Lota Kaul | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Fernanda Morales | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
09.12.18 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Kent | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
03.12.18 Klasyf. | vs. Giorgia Pigato | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Alexia Carlone | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Maja Issler | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |