MECZ
18.05.21 | Klasyf. | Caroline Vernet | Nina Radovanovic | 7-66, 4-6, 11-9 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Francja
08.04.93, 30 lat
08.04.93, 30 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Caroline Vernet vs. Nina Radovanovic - Wzajemne mecze
21.07.22 | 1. runda | Nina Radovanovic | Caroline Vernet | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | W15 Les | twarda |
24.05.21 | 2. runda klasyf. | Nina Radovanovic | Caroline Vernet | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
18.05.21 | Klasyf. | Caroline Vernet | Nina Radovanovic | 7-66, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Caroline Vernet form & Nina Radovanovic form
Caroline Vernet - ostatnie mecze
W15 Lakewood - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Rinon Okuwaki | 1-2, - Caroline Vernet - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Lakewood - twarda | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Brandy Walker | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Marika Jones | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Irvine - twarda | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Brandy Walker | 5-7, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Alessandra Crump | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Los - twarda | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Jenna Sloan | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Marie Villet | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.05.23 1. runda | vs. Agostina Breval | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Kuching - twarda | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Margot Phanthala | 1-6, 1-3, - Caroline Vernet - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
23.02.23 2. runda | vs. Riko Sawayanagi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.02.23 Klasyf. | vs. Elysia Wan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Harena Voaviandraina | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Sara Nayar | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Elysia Wan | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.02.23 Klasyf. | vs. Ayaka Ozeki | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Santo - twarda | ||||
02.12.22 Ćwierćfinał | vs. Jenna Defalco | 1-3, - Caroline Vernet - krecz | szczegóły meczu | |
01.12.22 1. runda | vs. Aanya Goel | 6-75, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.12.22 2. runda | vs. Sara Seivane Torres | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.22 Klasyf. | vs. Jessica Marmorstein | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Santo - twarda | ||||
25.11.22 Ćwierćfinał | vs. Victoria Hu | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.22 2. runda | vs. Chelsea Fontenel | 6-3, 1-0, Chelsea Fontenel - krecz | szczegóły meczu | |
23.11.22 1. runda | vs. Aanya Goel | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.11.22 Klasyf. | vs. Maya Dutta | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
21.07.22 1. runda | vs. Nina Radovanovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.07.22 Klasyf. | vs. Esther Bataille | 4-6, 6-3, 12-10 | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Celia Morel | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
27.08.21 2. runda | vs. Doga Turkmen | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.08.21 1. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 6-2, 2-0, Margarita Ignatjeva - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Les - twarda | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Gabriella Price | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Nina Radovanovic - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Diana Martynov | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Camilla Gennaro | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Lena Papadakis | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Talia Neilson Gatenby | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Anja Wildgruber | 3-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Nana Kawagishi | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Salma Drugdova | 6-1, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Angelica Raggi | 6-3, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.12.23 Ćwierćfinał | vs. Marie Villet | 5-7, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
23.12.23 Półfinał | vs. Daria Khomutsianskaya | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.12.23 2. runda | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Sofia Avataneo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Alina Charaeva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Emily Appleton | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Battesti | 5-0, Alice Battesti - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Marie Villet | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Selina Dal | 6-4, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Liv Boulard | 4-6, 6-0, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-1, 2-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Amandine Hesse | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
26.08.23 Ćwierćfinał | vs. Veronika Podrez | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Enola Chiesa | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Anna Ozerova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |