MECZ
20.08.21 | Ćwierćfinał | Nina Potocnik | Nefisa Berberovic | 6-0, 6-2 | W25 Vrnjacka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Nina Potocnik | Nefisa Berberovic | |
1. podanie % | 33/47 (70%) | 36/55 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/33 (61%) | 13/36 (36%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/14 (64%) | 9/19 (47%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/55 (60%) | 18/47 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/102 (61%) | 40/102 (39%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Nefisa Berberovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nina Potocnik | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Nefisa Berberovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nina Potocnik | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Nefisa Berberovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nina Potocnik | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Nefisa Berberovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nina Potocnik | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Nefisa Berberovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nina Potocnik | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Nefisa Berberovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nina Potocnik | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Nefisa Berberovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Nina Potocnik | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nina Potocnik vs. Nefisa Berberovic - Wzajemne mecze
20.08.21 | Ćwierćfinał | Nina Potocnik | Nefisa Berberovic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Vrnjacka | ceglana |
Nina Potocnik form & Nefisa Berberovic form
Nina Potocnik - ostatnie mecze
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Leonie Kung | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Tilwith Di Girolami | - | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Sada Nahimana | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Chiara Scholl | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Anna Bondar | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Mara Guth | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
16.07.23 Klasyf. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Jenny Duerst | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Laura Mair | 2-6, 7-63, 6-76 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
14.06.23 2. runda | vs. Nika Radisic | 1-6, 2-2, - Nina Potocnik - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
07.06.23 2. runda | vs. Sofia Sewing | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Koper - ceglana | ||||
17.04.23 1. runda | vs. Jana Fett | 4-6, 0-1, - Nina Potocnik - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Split - ceglana | ||||
04.04.23 1. runda | vs. Anastasia Gasanova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Murska - halowa | ||||
29.03.23 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Nefisa Berberovic - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 6-4, 10-12 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Tara Wurth | 5-2, def. | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 7-5, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Tamara Zidansek | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kiara Nina Kucikova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-79, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Elena Pridankina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Fiona Ganz | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Harmony Tan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 2. runda | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Matilde Jorge | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
01.10.23 Finał | vs. Eva Guerrero Alvarez | 2-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.09.23 Półfinał | vs. Lea Boskovic | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Katy Dunne | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |