MECZ
21.09.20 | 1. runda klasyf. | Nina Potocnik | Natalie Augustinova | 6-0, 6-1 | W25 Prerov | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
29.01.03, 21 lat
29.01.03, 21 lat
Nina Potocnik vs. Natalie Augustinova - Wzajemne mecze
21.09.20 | 1. runda klasyf. | Nina Potocnik | Natalie Augustinova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Prerov | ceglana |
15.09.20 | 1. runda | Nina Potocnik | Natalie Augustinova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Frydek | ceglana |
Nina Potocnik form & Natalie Augustinova form
Nina Potocnik - ostatnie mecze
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Leonie Kung | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Tilwith Di Girolami | - | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Sada Nahimana | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Chiara Scholl | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Anna Bondar | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Mara Guth | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
16.07.23 Klasyf. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Jenny Duerst | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Laura Mair | 2-6, 7-63, 6-76 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
14.06.23 2. runda | vs. Nika Radisic | 1-6, 2-2, - Nina Potocnik - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
07.06.23 2. runda | vs. Sofia Sewing | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Koper - ceglana | ||||
17.04.23 1. runda | vs. Jana Fett | 4-6, 0-1, - Nina Potocnik - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Split - ceglana | ||||
04.04.23 1. runda | vs. Anastasia Gasanova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Murska - halowa | ||||
29.03.23 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Natalie Augustinova - ostatnie mecze
W25 Jablonec - ceglana | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Gina Feistel | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Skrabalova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
25.07.22 Klasyf. | vs. Helena Buchwald | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.22 1. runda | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
27.06.22 2. runda klasyf. | vs. Iva Sepa | 7-5, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Zara Brankovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - dywanowa | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
03.11.21 1. runda | vs. Esther Lopez Alcaraz | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.21 2. runda klasyf. | vs. Victoria Wiche | - Natalie Augustinova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Giulia Carbonaro | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.21 Klasyf. | vs. Aline Thommen | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Anna Sofia Haseth | 7-65, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
17.09.21 2. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.09.21 1. runda | vs. Zlata Yankovskaya | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 7-64, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Laetitia Pulchartova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - ceglana | ||||
09.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lara Schmidt | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Barbora Pokorna | 3-6, 7-5, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Andjela Lopicic | 6-0, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
23.05.21 2. runda klasyf. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.05.21 1. runda klasyf. | vs. Zoe Richard | 4-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Ema Bubalo | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Petrovic | 7-65, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.04.21 2. runda klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.04.21 1. runda klasyf. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |