MECZ
22.03.21 | 1. runda klasyf. | Nikola Daubnerova | Lilly Elida Haseth | 7-62, 0-6, 11-9 | W15 Bratislava | halowa |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nikola Daubnerova vs. Lilly Elida Haseth - Wzajemne mecze
22.03.21 | 1. runda klasyf. | Nikola Daubnerova | Lilly Elida Haseth | 7-62, 0-6, 11-9 | szczegóły meczu | W15 Bratislava | halowa |
Nikola Daubnerova form & Lilly Elida Haseth form
Nikola Daubnerova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.04.24 2. runda klasyf. | vs. Karolina Mrazikova | 1-1, - Nikola Daubnerova - krecz | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Marina Bulbarella | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Lucia Llinares Domingo | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Min Liu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Menuha Popovici | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Marie Mettraux | 6-3, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Olivia Bergler | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Sara Dols | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Mona Barthel | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Greta Greco Lucchina | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Oceane Dodin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Andjela Lazarevic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Schmidt | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Ani Vangelova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Eszter Meri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
French Open - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda | vs. Lucciana Perez Alarcon | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
13.04.23 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jackson - ceglana | ||||
04.04.23 Klasyf. | vs. Maribella Zamarripa | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Sopo - ceglana | ||||
28.03.23 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mosquera - ceglana | ||||
21.03.23 Klasyf. | vs. Emma Lene | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.03.23 1. runda klasyf. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-77, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.02.23 Klasyf. | vs. Dominika Salkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.02.23 1. runda klasyf. | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Burnie - twarda | ||||
07.02.23 1. runda | vs. Talia Gibson | 4-6, 6-70 | szczegóły meczu |
Lilly Elida Haseth - ostatnie mecze
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 2-1, Anika Jaskova - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tenika Mcgiffin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Rovira Alier | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Verena Meliss | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Defne Ursan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
15.04.23 | vs. Beatrise Zeltina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
14.03.23 1. runda | vs. Antonia Schmidt | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
23.01.23 1. runda klasyf. | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Madrid - ceglana | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Ksenia Laskutova | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
29.08.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | - Lilly Elida Haseth - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
10.08.22 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.08.22 1. runda | vs. Xiomara Estevez Grillo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.08.22 Klasyf. | vs. Lidia Moreno Arias | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
03.08.22 2. runda | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.22 1. runda | vs. Himari Sato | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
01.08.22 Klasyf. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
26.07.22 1. runda | vs. Eleni Christofi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perugia - ceglana | ||||
18.07.22 1. runda klasyf. | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
21.06.22 1. runda | vs. Julia Middendorf | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
15.06.22 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.06.22 Klasyf. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |