MECZ
26.06.19 | 1. runda | Nikola Breckova | Melanie Klaffner | 6-1, 6-2 | W15 Budapest | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Nikola Breckova | Melanie Klaffner | |
1. podanie % | 43/53 (81%) | 21/34 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/43 (70%) | 5/21 (24%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 3/10 (30%) | 7/13 (54%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 22/34 (65%) | 20/53 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/87 (63%) | 32/87 (37%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Nikola Breckova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Melanie Klaffner | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nikola Breckova | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Melanie Klaffner | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nikola Breckova | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Melanie Klaffner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nikola Breckova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Melanie Klaffner | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 | Melanie Klaffner | |
0-0 | ||
Nikola Breckova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40 | ||
3-1 | Melanie Klaffner | |
0-0, 0-40 | ||
Nikola Breckova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
4-2 | Melanie Klaffner | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nikola Breckova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nikola Breckova vs. Melanie Klaffner - Wzajemne mecze
18.07.22 | Klasyf. | Melanie Klaffner | Nikola Breckova | 3-6, 7-5, 10-4 | szczegóły meczu | W60 Olomouc | ceglana |
26.06.19 | 1. runda | Nikola Breckova | Melanie Klaffner | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Budapest | ceglana |
Nikola Breckova form & Melanie Klaffner form
Nikola Breckova - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Bianca Elena Barbulescu | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Stefanie Auer | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ava Williamson | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
24.10.22 1. runda klasyf. | vs. Yelyzaveta Kotliar | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vrnjacka - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Christina Rosca | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
16.09.22 Ćwierćfinał | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 6-4, 6-78 | szczegóły meczu | |
15.09.22 2. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.09.22 1. runda | vs. Nikol Palecek | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.22 Klasyf. | vs. Martina Marusinova | 6-3, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Maja Bajorek | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
25.08.22 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.08.22 1. runda | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Grodzisk - twarda | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Swierczynska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.22 Klasyf. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
27.07.22 1. runda | vs. Federica Bilardo | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.22 Klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ceska - ceglana | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Anna Turati | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.06.22 Klasyf. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Denisa Pospisilova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Melanie Klaffner - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Jana Bojovic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Agustina Chlpac | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Goncharova 2 | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Vlada Kozak | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Danielle Daley | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Olga Danilova | 3-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Annelin Bakker | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Lara Salden | 5-7, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 5-7, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gaia Greco | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Marie Vogt | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
22.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Michaela Laki | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Sopo - ceglana | ||||
28.03.23 Klasyf. | vs. Dalayna Hewitt | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.03.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Sofia Sanchez Molano | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Mosquera - ceglana | ||||
20.03.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Jokic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Lene | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lisbon - ceglana | ||||
28.09.22 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.22 Klasyf. | vs. Helena Buchwald | 3-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Zeel Desai | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
26.07.22 Klasyf. | vs. Chiara Scholl | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.07.22 1. runda klasyf. | vs. Victoria Pohle | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Eszter Meri | 0-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.07.22 Klasyf. | vs. Nikola Breckova | 3-6, 7-5, 10-4 | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Noa Krznaric | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |