MECZ
08.11.21 | 2. runda klasyf. | Nikol Palecek | Chanel Janssen | 6-4, 6-0 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Serbia
15.11.03, 20 lat
15.11.03, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Holandia
20.05.00, 23 lat
20.05.00, 23 lat
Nikol Palecek vs. Chanel Janssen - Wzajemne mecze
08.11.21 | 2. runda klasyf. | Nikol Palecek | Chanel Janssen | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Nikol Palecek form & Chanel Janssen form
Nikol Palecek - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Karin Altori | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 6-4, 12-14 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Sara Donnini | 4-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Anna Lena Ebster | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Eleni Christofi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Aya Bychenko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.09.23 Klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Doroteja Petrovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Naoko Eto | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Veronika Udina | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Veleva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anja Stankovic | 0-3, - Nikol Palecek - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Arina Bulatova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Shuyue Ma | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Kate Zueva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.23 Klasyf. | vs. Helena Buchwald | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Diatlova | 7-61, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sofiya Volkova | 7-65, 5-0, Sofiya Volkova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Joy De Zeeuw | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Iva Primorac | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Tianmi Mi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Helena Mohamed | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Marente Sijbesma | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
14.09.22 1. runda | vs. Nikola Breckova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.22 Klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Chanel Janssen - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Daria Shubina | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Danielle Daley | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Shakhzoda Asimova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Daria Gorska | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Marie Weckerle | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Natali Jaiani | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Olivia Bergler | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Mia Mayerova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Veronika Udina | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Lilli Tagger | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Elizabeth Danailova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Evgeniya Burdina | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Yujin Kim | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Wei Zheng | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Ida Johansson | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jimena Gomez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Dariia Monakhova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Constance Levivier | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Charlotte Roesch | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Marine Partaud | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Lea Malazdra | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lian Tran | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Natalia Orlova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Victoria Gomez | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 Klasyf. | vs. Caterina Odorizzi | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 6-3, 1-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Ilaria Sposetti | 2-6, 7-65, 4-10 | szczegóły meczu |