MECZ
19.07.21 | 2. runda klasyf. | Nika Radisic | Laura Radakovic | 6-0, 6-1 | W60 Olomouc | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Nika Radisic | Laura Radakovic | |
1. podanie % | 29/40 (73%) | 29/43 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/29 (79%) | 14/29 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/11 (82%) | 4/14 (29%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/43 (58%) | 8/40 (20%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/83 (69%) | 26/83 (31%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Laura Radakovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nika Radisic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Laura Radakovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nika Radisic | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Laura Radakovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nika Radisic | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Laura Radakovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nika Radisic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Laura Radakovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nika Radisic | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Laura Radakovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nika Radisic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Laura Radakovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bośnia i Hercegowina
29.03.01, 23 lat
29.03.01, 23 lat
Nika Radisic vs. Laura Radakovic - Wzajemne mecze
19.07.21 | 2. runda klasyf. | Nika Radisic | Laura Radakovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W60 Olomouc | ceglana |
Nika Radisic form & Laura Radakovic form
Nika Radisic - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Adriana Tkachenko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-3, - Nika Radisic - krecz | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Francisca Jorge | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-3, 3-0, Celia Cervino Ruiz - krecz | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 7-64, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Tianmi Mi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Anna Ureke | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
04.12.23 Klasyf. | vs. Emily Appleton | 3-6, 7-61, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Aliona Bolsova | 0-6, 0-3, - Nika Radisic - krecz | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 6-73, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Arias Manjon | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Lara Salden | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Mara Guth | 6-3, 5-7, 0-4, - Nika Radisic - krecz | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Jana Bojovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Georgia Pedone | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.09.23 3. runda | vs. Lois Boisson | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Suana Tucakovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Basak Eraydin | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Fanny Stollar | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Julia Terziyska | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Laura Radakovic - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Francesca De Matteo | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.06.23 2. runda | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Svetlana Samardzic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Anna Lena Ebster | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Murska - halowa | ||||
27.03.23 Klasyf. | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Semenova | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-75, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.23 Klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Kircheva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
05.12.22 Klasyf. | vs. Mia Chudejova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-4, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Veronika Bokor | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.11.22 Klasyf. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
12.09.22 2. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Liliana Gajdosova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
07.09.22 1. runda | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.22 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Martina Marusinova | 3-6, 0-2, - Laura Radakovic - krecz | szczegóły meczu |