MECZ
13.11.19 | 1. runda | Nika Radisic | Anna Chekanskaya | 6-1, 6-2 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Nika Radisic | Anna Chekanskaya | |
1. podanie % | 36/50 (72%) | 30/46 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/36 (75%) | 13/30 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/14 (50%) | 6/16 (38%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/46 (59%) | 16/50 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/96 (64%) | 35/96 (36%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 4 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Anna Chekanskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nika Radisic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-1 | Anna Chekanskaya | |
0-0 | ||
Nika Radisic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Anna Chekanskaya | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Nika Radisic | 4-1 | |
0-0, 30-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Anna Chekanskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Nika Radisic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Anna Chekanskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Nika Radisic | 2-0 | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Anna Chekanskaya | |
0-0 | ||
Nika Radisic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Anna Chekanskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nika Radisic | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Anna Chekanskaya | |
0-0 | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
18.02.03, 21 lat
18.02.03, 21 lat
Nika Radisic vs. Anna Chekanskaya - Wzajemne mecze
13.11.19 | 1. runda | Nika Radisic | Anna Chekanskaya | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Nika Radisic form & Anna Chekanskaya form
Nika Radisic - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Adriana Tkachenko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-3, - Nika Radisic - krecz | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Francisca Jorge | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-3, 3-0, Celia Cervino Ruiz - krecz | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 7-64, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Tianmi Mi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Anna Ureke | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
04.12.23 Klasyf. | vs. Emily Appleton | 3-6, 7-61, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Aliona Bolsova | 0-6, 0-3, - Nika Radisic - krecz | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 6-73, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Arias Manjon | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Lara Salden | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Mara Guth | 6-3, 5-7, 0-4, - Nika Radisic - krecz | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Jana Bojovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Georgia Pedone | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.09.23 3. runda | vs. Lois Boisson | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Suana Tucakovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Basak Eraydin | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Fanny Stollar | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Julia Terziyska | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Anna Chekanskaya - ostatnie mecze
W15 Le - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Elise Renard | 7-5, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Carla Grignac | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Camilia Samel Druz | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Veronika Podrez | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Alisa Baranovska | 5-7, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Vanja Gudelj | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Freya Christie | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lucie Brun | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
14.09.23 Ćwierćfinał | vs. Fiona Ganz | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Maelle Leclercq | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Severine Deppner | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Helena Mohamed | 5-7, 6-77 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ella Kordik | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Jade Marie | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Alicia Martial | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Amiens - ceglana | ||||
05.03.23 2. runda klasyf. | vs. Alicia Martial | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
23.11.22 1. runda | vs. Martyna Kubka | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.22 2. runda klasyf. | vs. Sara Pantelic | 4-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
21.11.22 Klasyf. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Saint - halowa | ||||
15.11.22 Klasyf. | vs. Emeline Dartron | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Maneva Rakotomalala | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.11.22 1. runda | vs. Aleksandra Pospelova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.22 Klasyf. | vs. Karolina Mrazikova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Brina Sulin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Zineb El Ouazzani | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.11.22 2. runda | vs. Basak Eraydin | 3-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.22 1. runda | vs. Naroa Aranzabal | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Tamara Curovic | 6-3, 6-74, 8-10 | szczegóły meczu |