MECZ
28.06.22 | 1. runda | Nigina Abduraimova | Nicole Fossa Huergo | 3-6, 6-2, 6-4 | W25+H Palma | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Nigina Abduraimova | Nicole Fossa Huergo | |
1. podanie % | 55/85 (65%) | 54/97 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 38/55 (69%) | 35/54 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/30 (53%) | 19/43 (44%) |
Zdobyte break-ball | 4/15 (27%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/97 (44%) | 31/85 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 97/182 (53%) | 85/182 (47%) |
Double foul | 8 | 6 |
Asy | 10 | 8 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Nigina Abduraimova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Nigina Abduraimova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Nigina Abduraimova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Nigina Abduraimova | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Nigina Abduraimova | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nigina Abduraimova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Nigina Abduraimova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nigina Abduraimova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Nigina Abduraimova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nigina Abduraimova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Nigina Abduraimova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Nigina Abduraimova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Nigina Abduraimova | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Nigina Abduraimova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nigina Abduraimova vs. Nicole Fossa Huergo - Wzajemne mecze
28.06.22 | 1. runda | Nigina Abduraimova | Nicole Fossa Huergo | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | W25+H Palma | twarda |
Nigina Abduraimova form & Nicole Fossa Huergo form
Nigina Abduraimova - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Francisca Jorge | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Zeynep Sonmez | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Ella Seidel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 7-5, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 5-7, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Peterson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Anna Blinkova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-1, Susan Bandecchi - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Isabella Shinikova | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.12.23 2. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-0, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Sabine Lisicki | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Arina Rodionova | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Aneta Kladivova | 6-0, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Jesika Maleckova | 6-76, 6-2, 2-1, Jesika Maleckova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Zeel Desai | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Ava Markham | 7-63, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 7-63, 6-70, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Emma Wilson | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Timea Babos | 6-2, 6-71, 6-73 | szczegóły meczu |
Nicole Fossa Huergo - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Paula Ormaechea | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cordoba - ceglana | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Jazmin Ortenzi | 6-2, 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alicia Herrero Linana | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Candela Vazquez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Josefina Estevez | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Lodikova | 6-4, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Anna Gabric | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ivana Corley | 6-4, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
24.01.24 2. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Maria Navarro Oliva | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Julieta Estable | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Luisina Giovannini | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Noelia Zeballos | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Ana Candiotto | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Mogi - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Bruna Melato | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Reyngold | 6-75, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Judith Perello Saavedra | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Emily Sartz-Lunde | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Solana Sierra | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Berta Bonardi | 3-6, 6-4, 7-66 | szczegóły meczu |