MECZ
10.03.22 | 2. runda | Nigina Abduraimova | Irene Burillo Escorihuela | 6-4, 6-4 | W25 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Nigina Abduraimova | Irene Burillo Escorihuela | |
1. podanie % | 35/67 (52%) | 52/62 (84%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/35 (63%) | 24/52 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/32 (41%) | 1/10 (10%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 5/10 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/62 (60%) | 32/67 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 72/129 (56%) | 57/129 (44%) |
Double foul | 6 | 1 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Nigina Abduraimova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nigina Abduraimova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nigina Abduraimova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nigina Abduraimova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Nigina Abduraimova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Nigina Abduraimova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nigina Abduraimova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nigina Abduraimova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Nigina Abduraimova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Nigina Abduraimova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nigina Abduraimova vs. Irene Burillo Escorihuela - Wzajemne mecze
10.03.22 | 2. runda | Nigina Abduraimova | Irene Burillo Escorihuela | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Antalya | ceglana |
Nigina Abduraimova form & Irene Burillo Escorihuela form
Nigina Abduraimova - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Francisca Jorge | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Zeynep Sonmez | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Ella Seidel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 7-5, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 5-7, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Peterson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Anna Blinkova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-1, Susan Bandecchi - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Isabella Shinikova | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.12.23 2. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-0, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Sabine Lisicki | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Arina Rodionova | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Aneta Kladivova | 6-0, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Jesika Maleckova | 6-76, 6-2, 2-1, Jesika Maleckova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Zeel Desai | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Ava Markham | 7-63, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 7-63, 6-70, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Emma Wilson | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Timea Babos | 6-2, 6-71, 6-73 | szczegóły meczu |
Irene Burillo Escorihuela - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
28.03.24 Ćwierćfinał | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.03.24 2. runda | vs. Nika Radisic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 7-69 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 7-67, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Alana Smith | 6-71, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Zoe Hitt | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
15.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jule Niemeier | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Adriana Reami | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Ann Li | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Malene Helgo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 6-3, 1-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Anastasija Sevastova | 7-66, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Andreea Mitu | 3-6, 7-67, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Dea Herdzelas | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |